Trwa ładowanie...
da2kjgh

Hanna Lis bez makijażu. Zamieściła dowcipny wpis

Hanna Lis nie pierwszy raz pokazała fanom zdjęcia bez makijażu. Tym razem jednak postanowiła zrobić to z dużą dozą poczucia humoru. - Tylko dla widzów o mocnych nerwach – uprzedza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Lis bez makijażu. Zamieściła dowcipny wpis
(Instagram.com)
da2kjgh

Jak wyjaśniła, post, który opublikowała na Instagramie, powstał z okazji „babskiego wieczoru” z córką, do których mają coraz mniej okazji. Był więc czas na wygłupy w luźnych ubraniach i bez makijażu. I oczywiście na wspólne gotowanie. Prezenterka nie omieszkała też dodac humorystycznie, że i w prezentowaniu się i w gotowaniu córka wypada lepiej.

- Ma zdecydowanie lepsze wyczucie stylu, wiec ona nad garami w kiecy, a matka (jak zwykle) barchany. Ktoś, kto kiedyś chciał ze mnie zrobić polską Nigellę Lawson musiał być niespełna rozumu! Pomijając fakt, ze nie mam dekoltu, który można by malowniczo zawiesić nad michą pasty, ja plamię ubrania, rozlewam oliwę, a i siarczyście przekląć mi się tu i ówdzie zdarza – dodała dziennikarka we wpisie.

   Instagram.com

Musimy jednak przyznać, że gwiazda pisze o sobie z dużą przekorą. Naszym zdaniem w naturalnej odsłonie wygląda świetnie! Najwyraźniej podobnego zdania są też internauci, którzy nie szczędzą jej ciepłych słów. A jak wam się podoba Hanna Lis w domowym wydaniu?

da2kjgh

Podziel się opinią

Share

da2kjgh

da2kjgh