Trwa ładowanie...
Hanna Lis
Oskar Netkowski
07-11-2018 14:59

Hanna Lis oburzona ustawą o in vitro. Padły mocne słowa

Hanna Lis od lat komentuje wydarzenia polityczne. Przy okazji niejednokrotnie udzielała się społecznie. Ostatnio głośno było o wpisach dziennikarki na temat Czarnego Marszu. Teraz zabrała głos w sprawie in vitro.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Hanna Lis oburzona ustawą o in vitro. Padły mocne słowaŹródło: East News, fot: Kamil PIKLIKIEWICZ
ddicgvw

Wściekła na obecną sytuację polityczną dziennikarka grzmi na Instagramie i apeluje do obecnej władzy w sprawie in vitro. Przy okazji pokazała zdjęcie ze swoją córeczką.

ZOBACZ TAKŻE: Lis zwierza się Ibiszowi: "Wyszłam za mąż mając 19 lat. To była głupota"

Do Sejmu wpłynął nowy projekt w sprawie in vitro. Z opisu wynika, że zakłada on między innymi ograniczenie możliwości stosowania metody in vitro wyłącznie do małżeństw. Hannie Lis nie spodobał się ten pomysł.

ddicgvw

- Matka i dziecko. To takie naturalne, czyż nie? Część z nas staje się rodzicami świadomie, bo sobie to starannie zaplanowali, inni przez przypadek, tak też bywa. Są jednak tacy, którzy o bycie rodzicami muszą stoczyć WALKĘ, bo problem niepłodności dotyczy już ponad 1,5 miliona polskich par. Ta walka nazywa się "in vitro" - grzmi Lis na swoim profilu na Instagramie.

- Dla wielu są to lata starań, poświęceń, niekiedy gorzkich łez i rozczarowań, zanim uda im się skosztować, tego co większości z nas przychodzi naturalnie. Dziś PiS i Kukiz15 pokazują środkowy palec tym, którzy nie mieli tyle szczęścia, co ja. Do Sejmu wpłynął projekt (autorstwa tych partii) drastycznego ograniczenia metody in vitro. A mówiąc wprost: projekt de facto unicestwiający in vitro. Tylko tyle? Dlaczego się ograniczać? Niech zakażą chemioterapii, wszak ona też niezgodna z prawem naturalnym.Niech ludzie umierają na raka, noworodki na odrę, a Polska na zamordyzm. Chyba czas znów wyjąc parasolki z szaf, co Kobiety? - tłumaczy dalej dziennikarka.

Hannę niesamowicie zdenerwował projekt nowej ustawy, który właśnie wpłynął do Sejmu. Co wy myślicie o tej sprawie?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

ddicgvw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddicgvw