Trwa ładowanie...

Hanna Lis zabrała głos w sprawie rozstania z Lisem: "Nie jestem w stanie ochronić swojego życia prywatnego"

Kilka dni temu media obiegła informacja, że Hanna i Tomasz Lisowie postanowili się rozstać. Dziennikarka w końcu zabrała głos na Instagramie!

Hanna Lis zabrała głos w sprawie rozstania z Lisem: "Nie jestem w stanie ochronić swojego życia prywatnego"Źródło: Forum
d3gtlju
d3gtlju

Hanna i Tomasz Lisowie byli małżeństwem od 10 lat. Para poznała się dzięki byłej żonie dziennikarza, Kindze Rusin. Lis była nawet świadkową na ich ślubie! Opinia publiczna była zbulwersowana, kiedy na jaw wyszły informacje o zażyłości Lisów. Plotkowano wówczas, że Tomasz Lis zostawił Kingę Rusin wraz z córkami dla nowej miłości.

Para wzięła potajemny ślub w Rzymie, ale jak widać ich miłość nie przetrwała. Według magazynu "Flesz" para postanowiła się rozstać, a Hanna Lis wyprowadziła się z ich willi w Konstancinie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Zainteresowanie wokół małżeństwa jest coraz większe, a Hanna Lis w końcu zabrała głos na Instagramie. Co napisała?

- Apeluję do dziennikarzy oraz właścicieli kolorowej prasy i plotkarskich portali, proszę: zostawcie dzieci w spokoju. Nie są osobami publicznymi, nie chcą nimi być. Nie jestem, niestety, w stanie ochronić swojego życia prywatnego, ale o ich spokój będę walczyć. Ściskam wszystkich moich Insta-Przyjaciół <3
We wpisie gwiazda nie zaprzeczyła, że rozstała się z Tomaszem Lisem. Ostatnie doniesienia medialne odbijają się jednak na jej córkach, czego dziennikarka chce uniknąć.

Czy któraś ze stron oficjalnie potwierdzi rozstanie?

ZOBACZ TAKŻE: Lis odpoczywa od małżeńskich problemów, pozując z butami

d3gtlju
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gtlju