ycipk-1t84p8
News

Hanna Lis zamieściła wzruszający wpis: Żadne prezenty nie są tego warte

Zamiast udostępniać zdjęcia choinki czy świątecznie przystrojonego domu, dziennikarka dzieli się smutnym postem na Instagramie. Siedem lat temu zmarł jej ukochany ojciec i od tamtej pory święta są dla niej czasem wypełnionym tęsknotą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To nie był łatwy rok dla prezenterki
To nie był łatwy rok dla prezenterki (East News)
ycipk-1t84p8

- Od siedmiu lat Boże Narodzenie jest dla mnie nieco mniej radosne. Trochę kłuje w sercu brak Taty przy Wigilijnym stole. Żal, że nie zaśpiewa już z nami kolęd po czesku i że nie przebierze się po kryjomu w kuchni za Świętego Mikołaja - napisała pod postem na Instagramie.

- Dbajcie o siebie Kochani w te Święta. Przytulajcie, rozmawiajcie, wybaczajcie, bądźcie czuli, bądźcie blisko. Kochajcie- dodała, apelując o uważność.

- Zwolnijcie. Doceńcie to, co w życiu najważniejsze: ludzi wokół Was. Żadne, najpiękniejsze prezenty, ani najbardziej suto zastawiony stół, nie są warte stracenia z pola widzenia tego, co w tych Świętach najważniejsze: pielęgnowania bliskości. Tu i teraz tworzymy wspomnienia, które przetrwają lata!

ycipk-1t84p8

W odpowiedzi na post dziennikarki fani zaczęli dzielić się osobistymi historiami utraty bliskich osób:

"Trafiłaś w moje serce aż do łez !!! Mój Tata już 17 lat po innej stronie a jednak ciągle przy mnie . Bliskość i radość w oczach mojej Rodziny oraz ten czas taki wspólny , czasem śmieszny i czasem magiczny to najpiękniejszy prezent jaki mogę dostać."

"Moja mama 4 lata temu umarła w wigilie .... i nigdy te święta nie są już takie same i nie ma już magi świat - jest obowiązek, organizacja i przyklejony uśmiech".

ycipk-1t84p8

Przypomnijmy, że Hanna Lis w tym roku rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Tomaszem i wyprowadziła z ich wspólnego domu. Te święta z pewnością nie będą należały do najprzyjemniejszych.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t84p8

ycipk-1t84p8
ycipk-1t84p8