Trwa ładowanie...

Harry, Meghan i Archie wylądowali w Afryce. To pierwsza rodzinna delegacja

Książę i księżna Sussexu rozpoczęli oficjalną wyprawę po krajach południowej Afryki. Jest z nimi 4-miesięczny Archie, który stał się jednym z najmłodszych członków rodziny królewskiej odbywającym podróże służbowe.

Harry, Meghan i Archie wylądowali w Afryce. To pierwsza rodzinna delegacjaŹródło: Getty Images
d1vr3wt
d1vr3wt

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Harry i Meghan przylecieli do Kapsztadu, gdzie rozpoczną 10-dniowy objazd po wybranych krajach Afryki Południowej. Przylot rodziny królewskiej był gorącym tematem dla lokalnych fotoreporterów, którym udało się uchwycić całą trójkę na lotnisku. Zdjęcia krążące po sieci pokazują młodych rodziców i Archiego w czapeczce z pomponem. Kiedy rodzina królewska lądowała w Kapsztadzie, temperatura powietrza nie przekraczała kilkunastu stopni. Co ciekawe, podobne nakrycie głowy miał mały Harry trzymany na rękach księżnej Diany.

Afrykańska wizyta Harry'ego i Meghan zakłada spotkania z młodzieżą czy kontakt z organizacjami charytatywnymi. Książę Sussexu pójdzie także w ślady matki, która w styczniu 1997 r. odwiedziła strefę oczyszczaną z min przeciwpiechotnych w Angoli.

Rodzina królewska pojedzie z RPA do Botswany, Malawi i Angoli, ale w niektóre punkty programu będzie zaangażowany wyłącznie książę Harry.

d1vr3wt

Archie, który urodził się 6 maja, przez wyjazd do Afryki stał się jednym z najmłodszych członków rodziny królewskiej, biorącym udział w oficjalnej podróży. Jego kuzyn George towarzyszył Williamowi i Kate w pierwszej wyprawie do Nowej Zelandii, kiedy miał 9 miesięcy.

Obejrzyj: Ustawka w programie Ellen. Meghan zaczęła odbudowywanie wizerunku

d1vr3wt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vr3wt