Trwa ładowanie...
d179y2w

Heather Graham niebawem skończy 50 lat. Aktorka pięknieje z wiekiem

Heather Graham 29 stycznia skończy 50 lat, ale zupełnie po niej tego nie widać. Aktorka wciąż jest uosobieniem połączenia kobiecego seksapilu z dziecięcym, naiwno-niewinnym wdziękiem. Najnowsze zdjęcia są tego najlepszym przykładem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Heather Graham wciąż wygląda świetnie
Heather Graham wciąż wygląda świetnie (Getty Images)
d179y2w

Aktorki, wokalistki i celebrytki dokładają wszelkich starań, by jak najdłużej utrzymać idealny wygląd. Intensywne ćwiczenia, dieta, zabiegi upiększające, każda metoda jest dobra, byleby przynosiły imponujący efekt. A najlepszym przykładem tego, że przynoszą, jest Jennifer Lopez. Każde zdjęcie wokalistki, które pojawia się w sieci, czy to za sprawą jej samej, czy paparazzi, robią furorę w sieci.

"Lopez się nie starzeje", "nie widać po niej upływu czasu", krzyczą nagłówki gazet i portali. Trudno się tym zachwytom dziwić. Choć nie brakuje sceptyków, gdy zapewnia, że nieprzemijającą urodę zawdzięcza nie inwazyjnym zabiegom, a dbaniu o siebie, to nie można jej odmówić, że wkłada mnóstwo wysiłku w pracę nad idealnym wizerunkiem.

Ale przecież nie tylko ona może pochwalić się doskonałym wyglądem. Przykładów "wiecznie młodych" w samym tylko Hollywood nie brakuje. Wystarczy wspomnieć Jennfier Aniston, która wcale nie wygląda, jakby skończyła niedawno 50 lat.

   Getty Images

Równie dobrym przykładem jest Heather Graham. Aktorka, która przed laty urzekała w takich produkcjach, jak "Boogie Nights" (głośny film o przemyśle pornograficznym) "Twin Peaks" czy "Z piekła rodem" (u boku Johnny’ego Deppa) z równie dużym powodzeniem robiła to całkiem niedawno, w komediowej serii "Kac Vegas".

   Getty Images

Nie da się ukryć, że prezentuje się wciąż rewelacyjnie, a każde jej pojawienie się na branżowych imprezach tylko utrzymuje kolorową prasę w przekonaniu, że upływ czasu działa na jej korzyść. Jej uroda to w dalszym ciągu połączenie dojrzałego, kobiecego seksapilu z dziecięcym, naiwno-niewinnym wdziękiem. W mediach wciąż nie brakuje też opinii, że z wiekiem staje się coraz piękniejsza. I trudno się z nimi nie zgodzić, zdjęcia mówią same za siebie.

d179y2w

Zobacz wideo: Sekret figury J.Lo. Wygląda obłędnie

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w