Trwa ładowanie...

Heidi Klum jak seksowna czarownica. Założyła tylko kapelusz

Halloween dopiero za kilka dni, ale Heidi Klum już ma pomysł na przebranie. Na zachętę pokazała główny atrybut, czyli spiczasty kapelusz czarownicy od znanego projektanta. Ważniejsze jednak jest to, jak zaprezentowała niezwykłe nakrycie głowy.
Share
Heidi Klum ma męża młodszego od siebie o 16 lat
Heidi Klum ma męża młodszego od siebie o 16 latŹródło: Getty Images
d2mdlz4

Heidi Klum pojawiła się ostatnio na halloweenowym bankiecie Paris Hilton w ekstremalnym przebraniu topielicy. Na Instagramie modelki pojawił się jednak inny pomysł na przebranie. Jeżeli można tak powiedzieć o spiczastym kapeluszu z logiem Moschino, za który Klum dziękowała projektantowi marki, Jeremiemu Scottowi. Pokazanie się w nakryciu głowy nie byłoby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie sceneria i okoliczności, w jakich Klum pozowała do zdjęcia.

46-letnia modelka pojawiła się przed obiektywem nago, zasłaniając się jedynie pościelą. Fotografem był najprawdopodobniej jej młody mąż, bo zdjęcie wykonano w łóżku, a w tle widać telewizor z transmisją meczu piłkarskiego.

d2mdlz4

Przypomnijmy, że Heidi Klum wychodziła za mąż 3 razy. W roku 1997 poślubiła stylistę Rica Pipino, para rozwiodła się 5 lat później. Najbardziej medialnym związkiem Klum było małżeństwo z brytyjskim muzykiem Sealem. Gwiazdy mają razem trójkę dzieci. Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu.

Obecnym mężem Heidi Klum jest gitarzysta zespołu Tokio Hotel, Tom Kaulitz. Małżonków dzieli aż 16 lat różnicy.

Obejrzyj: Spędziliśmy dzień z Sandrą Kubicką. Tylko nam pokazała swoje mieszkanie!

d2mdlz4

Podziel się opinią

Share
d2mdlz4
d2mdlz4