Trwa ładowanie...
d3qlv0z

Hejterka życzy córce Kasprzykowskiego śmierci na AIDS! Aktor nie wytrzymał

Bartek Kasprzykowski stał się kolejną ofiara hejtu w sieci. Jedna z obserwatorek życzyła śmierci na AIDS jego rocznej córeczce. Aktor zamierza wytoczyć autorce oburzającego komentarza sprawę w sądzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bartek Kasprzykowski
Bartek Kasprzykowski (ONS.pl)
d3qlv0z

Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski w listopadzie 2016 roku po raz drugi zostali szczęśliwymi rodzicami. Nikt nie przypuszczałby, że ktokolwiek może źle życzyć małej córeczce aktorskiej pary. Znalazła się jednak osoba, która na instagramowym profilu Kasprzykowskiego napisała obrzydliwy komentarz. Aktor opublikował na swoim profilu zdjęcie dziewczyny, a także jej dane personalne. Poprosił internautów o pomoc w znalezieniu rodziców internautki oraz zasugerował, że sprawa trafi do sądu

"Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy naszej rocznej córeczce śmierci na AIDS (nie umie nawet poprawnie napisać nazwy). Macie kontakt do jej rodziców? Przydałby się też prawnik, żeby ścignąć w sądzie" - napisał Kasprzykowski na swoim instagramowym profilu.

Hejt w sieci staje się coraz powszechniejszym problemem. Z nieuzasadnioną nienawiścią internautów i okrutnymi komentarzami zmierzyła się ostatnio Joanna Koroniewska. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka i z tego powodu została nazwana w komentarzach "suką", ktoś też życzył śmierci jej "bękartowi". Koroniewska opublikowała porażające komentarze na swoim profilu na Instagramie.

d3qlv0z

"Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu - szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!! Jak można zdobyć się na takie komentarze??!!" - napisała wstrząśnięta (pisownia oryginalna).

Warto przypomnieć, że choć internet daje poczucie anonimowości i bezkarności, to konsekwencje z pisania podobnych komentarzy będą jak najbardziej realne. Miejmy nadzieję, że Bartkowi Kasprzykowskiemu uda się wyegzekwować sprawiedliwość.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3qlv0z

Podziel się opinią

Share
d3qlv0z
d3qlv0z