Trwa ładowanie...
d39xmr7

Hejterom pójdzie w pięty. Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę

"Perfekcyjna" jest gwiazdą, która mierzy się na każdym kroku z internetowym hejtem. Na szczęście umie sobie z nim doskonale poradzić i w jednej z rozmów odpowiedziała wszystkim, którzy poddają ją krytyce. Często bezpodstawnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Perfekcyjna" doskonale radzi sobie z hejtem.
"Perfekcyjna" doskonale radzi sobie z hejtem. (East News, Fot: East News)
d39xmr7

Małgorzata Rozenek korzysta z mediów społecznościowych i tam praktycznie codziennie publikuje zdjęcia. Fotografuje się z rodziną, pokazuje kulisy swojej pracy czy dzieli się swoimi stylizacjami. Jak to bywa w sieci, internauci bardzo często doszukują się najmniejszego pretekstu do tego, żeby skrytykować gwiazdę. A to za krótka sukienka, a to różowe włosy. Zawsze znajdzie się powód. Rozenek jednak absolutnie nie przejmuje się krytyką, a nawet – jak sama zaznaczyła – ktoś traci czas na hejt, a ona doskonale się bawi.

- Jeżeli masz ochotę zrobić sobie różowe włosy lub masz ochotę założyć talerz na głowę, to zrób to. Jest jedno jedyne życie. To życie trwa naprawdę krótko. Nie możesz żyć tak, żeby cię nikt nie skrytykował, bo i tak cię skrytykują – mówi w rozmowie z "Party".

- Człowieku, kiedy ty to piszesz, ja jestem na koncercie i się świetnie bawię. A ty psujesz sobie życie. Wysyłasz sobie złą energię. Powinniśmy być życzliwi, a tego nam brakuje – podsumowała w krótkiej wypowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek zdradza, czy kupi gazetę z Roxy Gąską na okładce

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d39xmr7

Podziel się opinią

Share
d39xmr7
d39xmr7