Trwa ładowanie...
dxl4mpt

Helena Bonham Carter świętowała 53. urodziny wraz ze swoim o 20 lat młodszym chłopakiem

Helena Bonham Carter spędziła swoje 53. urodziny w Nowym Jorku. Gwiazda celebrowała je w towarzystwie 32-letniego chłopaka Rye'a Daga Holmboe'a oraz matki Eleny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Helena Bonham Carter świętowała 53. urodziny wraz ze swoim 20 lat młodszym chłopakiem.
Helena Bonham Carter świętowała 53. urodziny wraz ze swoim 20 lat młodszym chłopakiem. (East News)
dxl4mpt

Helena Bonham Carter celebruje 54. urodziny

Helena Bonham Carter w dniu swoich urodzin postanowiła przejść się ulicami Nowego Jorku w towarzystwie swojego chłopaka Rye'a Daga Holmboe'a oraz matki Eleny.

Carter związała ze swoim 32-letnim partnerem na dobre. Para poznała się zeszłego lata na weselu ich wspólnych przyjaciół. Od tego czasu widziano ich już razem wielokrotnie.

dxl4mpt

- Niektórzy ludzie są zaskoczeni, że Helena znalazła kogoś tyle lat młodszego i na innym etapie życia, aczkolwiek wiele z jej znajomych wie, że należy oczekiwać od niej niespodziewanego - mówi się w środowisku aktorki.

Swego czasu głośno było o dość nietypowym związku Heleny z reżyserem Timem Burtonem, który zakończył się w 2014 r. Para doczekała się dwójki dzieci - Billy’ego (15 l.) i Nell (11 l.).

Aktorka ma wystąpić w jednej z głównych ról w długo oczekiwanym serialu “The Crown”, gdzie wciela się w księżniczkę Małgorzatę, młodszą siostrę królowej Elżbiety II. Należy zaznaczyć, że odgrywana przez nią bohaterka również zasłynęła ze spotykania się ze znacznie młodszym partnerem.

dxl4mpt

Podziel się opinią

Share
dxl4mpt
dxl4mpt