Trwa ładowanie...

Helena Englert uczy się aktorstwa w Los Angeles. Nie chce być porównywana do znanych rodziców

18-letnia Helena Englert od lat podąża tą samą drogą co jej znany ojciec i matka. Młoda aktorka wyjechała do Hollywood, gdzie podczas letnich kursów będzie uczyła się aktorstwa w stolicy światowego kina. Jan Englert i Beata Ścibakówna są dumni ze swojej córki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Helena Englert uczy się aktorstwa w Los Angeles. Nie chce być porównywana do znanych rodzicówŹródło: Instagram.com
d1d90o5

Helena wie, że znane nazwisko nie ułatwi jej rozpoczęcia kariery aktorskiej w Polsce. Młoda aktorka robi wszystko, by nikt nie zarzucał otrzymania nowych ról po znajomości.

– Helena wyjechała na różne kursy aktorskie. Już kiedyś robiła podobne w Londynie, a teraz przyszedł czas na Los Angeles. Helena kształci się w Identity School of Acting. To letnie kursy, ale córka mówi, że ma tam tyle pracy, ile nigdy dotąd nie miała – powiedziała Beata Ścibakówna w rozmowie z "Faktem".

Jan Englert i Beata Ścibakówna są dumni z córki i zapewniają, że nie przestaną jej wspierać. Co ciekawe, Helena Englert nie jest pierwszą polską aktorką, którą zdecydowała się na naukę w USA. W 2004 r. Alicja Bachleda-Curuś zapisała się do słynnej szkoły Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Rok później w tym samym miejscu aktorstwa uczyła się Weronika Rosati. Iza Miko w wieku 14 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by uczyć się baletu w American Ballet Associaton. Niestety, żadna z nich nie zrobiła kariery w "fabryce snów". Miejmy nadzieję, że Helena będzie miała więcej szczęścia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1d90o5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d90o5