Trwa ładowanie...
d4i3odf

Helena Englert uczy się aktorstwa w Los Angeles. Nie chce być porównywana do znanych rodziców

18-letnia Helena Englert od lat podąża tą samą drogą co jej znany ojciec i matka. Młoda aktorka wyjechała do Hollywood, gdzie podczas letnich kursów będzie uczyła się aktorstwa w stolicy światowego kina. Jan Englert i Beata Ścibakówna są dumni ze swojej córki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Helena Englert wyjechała do Hollywood
Helena Englert wyjechała do Hollywood (Instagram.com)
d4i3odf

Helena wie, że znane nazwisko nie ułatwi jej rozpoczęcia kariery aktorskiej w Polsce. Młoda aktorka robi wszystko, by nikt nie zarzucał otrzymania nowych ról po znajomości.

– Helena wyjechała na różne kursy aktorskie. Już kiedyś robiła podobne w Londynie, a teraz przyszedł czas na Los Angeles. Helena kształci się w Identity School of Acting. To letnie kursy, ale córka mówi, że ma tam tyle pracy, ile nigdy dotąd nie miała – powiedziała Beata Ścibakówna w rozmowie z "Faktem".

Jan Englert i Beata Ścibakówna są dumni z córki i zapewniają, że nie przestaną jej wspierać. Co ciekawe, Helena Englert nie jest pierwszą polską aktorką, którą zdecydowała się na naukę w USA. W 2004 r. Alicja Bachleda-Curuś zapisała się do słynnej szkoły Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku. Rok później w tym samym miejscu aktorstwa uczyła się Weronika Rosati. Iza Miko w wieku 14 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by uczyć się baletu w American Ballet Associaton. Niestety, żadna z nich nie zrobiła kariery w "fabryce snów". Miejmy nadzieję, że Helena będzie miała więcej szczęścia.

d4i3odf

Podziel się opinią

Share

d4i3odf

d4i3odf