[GALERIA]
Za nami 18. edycja "Szlachetnej Paczki". Na uroczystej gali transmitowanej przez stację TVN, jak co roku, nie zabrakło plejady gwiazd, które uświetniły wieczór swoją obecnością.
Na scenie w Warszawie wystąpili m.in. Natalia Przybysz, Małgorzata Ostrowska, Pectus, ale także nieco zapomniana Halina Mlynkova.
Piosenkarka jest w świetnej formie. Nie tylko na scenie, ale także na czerwonym dywanie miała swoje 5 minut. Zobaczcie galerię.
Powrót na scenę
Jeszcze kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że Halina Mlynkova porzuca na jakiś czas scenę. Mieszkała wtedy w Pradze, gdzie prowadziła swój mały biznes. Podarowany przez męża butik było oczkiem w głowie piosenkarki.
Teraz piosenkarka zdecydowała się na koncert na scenie TVN-u. Trzeba przyznać, że tamtego wieczoru wyglądała olśniewająco.
Zachwyciła
Kiedy tylko Mlynkova pojawiła się na uroczystej gali, oczy wszystkich fotoreporterów skierowane były właśnie na nią. Długa srebrna połyskująca suknia z głębokim dekoltem i odkrytymi ramionami przykuwała uwagę gości.
Piosenkarka pokazała pazur. Zaczesane do tyłu włosy i wyrazisty makijaż dodawały rockowego stylu.
Wszyscy ją pamiętają
Najwytrwalsi fani pamiętają Halinę Mlynkovą jeszcze za czasów kultowych Brathanków, których była wokalistką.
Po odejściu z zespołu nie było już o niej tak głośno. Na scenie pojawiała się coraz rzadziej, ale nie przeszkodziło jej to w wygryzieniu konkurencji w Opolu.
W czerwcu 2014 roku 2014 wygrała konkurs „SuperPremiery” podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej, wykonując utwór „Ostatni raz”.
Coś nam się wydaje, że o wokalistce będzie wkrótce głośno jak dawniej.