Trwa ładowanie...

"Hell's Kitchen": Wojciech Modest Amaro z pięcioma Miss Polski! DUŻO ZDJĘĆ

"Hell's Kitchen": Wojciech Modest Amaro z pięcioma Miss Polski! DUŻO ZDJĘĆ
de7ffyc
de7ffyc

Wojciech Modest Amaro ma niewiarygodne szczęście - modne atelier uhonorowane gwiazdką Michelin, liczne propozycje telewizyjne, a do tego... w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" odwiedzi go aż pięć pięknych pań! Każda z tytułem Miss Polski! Degustacja dań to nie jedyny cel ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

Obecna Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Miss World 2014 w Londynie, przybędzie do "Piekielnej Kuchni" z Miss Polski z wcześniejszych lat: Aleksandrą Ogłazą (Miss Polski 2006), Agatą Szewiołą (Miss Polski 2010), Angeliką Ogryzek (Miss Polski 2011) i Katarzyną Krzeszowską (Miss Polski 2012).

Wojciech Modest Amaro jest według nas idealnym jurorem, którego chciałybyśmy zobaczyć podczas tegorocznych wyborów Miss Polski. Szef Amaro jest estetą i zna się na pięknie o czym świadczy chociażby wygląd serwowanych przez niego dań. Mam nadzieję, że szef "Hell's Kitchen" przyjmie nasze zaproszenie i zasiądzie w jury podczas jubileuszowej, 25. finałowej gali wyborów Miss Polski 2014, która odbędzie się już 7 grudnia w Krynicy-Zdrój - mówi Ada Sztajerowska.

de7ffyc

Wizyta na planie najpiękniejszych pań wywoła ogromne poruszenie wśród panów. Zastępcy szefa Amaro: Darek Kuźniak i Piotr Ślusarz, jak również manager restauracji Piotr Gruba, zrobią wszystko, aby spędzić jak najwięcej czasu w towarzystwie Miss Polski.

Co na to szef Amaro? Jak najpiękniejszym Polkom zasmakują dania serwowane w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Przekonamy się już we wtorek, 4 listopada, o godzinie 20.05 w Polsacie. Transmisję z wyborów Miss Polski 2014 będzie można z kolei obejrzeć 7 grudnia.

(fot. Polsat)

de7ffyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
de7ffyc