ycipk-k9af8b

Henry Thomas z "E.T." aresztowany. "Wyjdzie, jak wytrzeźwieje"

48-letni Henry Thomas, który zagrał główną rolę w kultowym filmie Stevena Spielberga, trafił do aresztu. Powód? Jazda pod wpływem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W 1982 r. Henry Thomas zagrał rolę życia. Dziś ma 48 lat i kłopoty z prawem
W 1982 r. Henry Thomas zagrał rolę życia. Dziś ma 48 lat i kłopoty z prawem (Materiały prasowe)
ycipk-k9af8b

Do zdarzenia z udziałem aktora doszło w poniedziałek wieczorem w hrabstwie Washington w stanie Oregon. Jak udało się ustalić lokalnej stacji telewizyjnej, Henry Thomas został zatrzymany podczas rutynowej kontroli.

Uwagę policjantów zwrócił stojący na uboczu pojazd. Okazało się, że jego kierowca absolutnie nie powinien siadać za kierownicą. Aktor został zatrzymany i przewieziony do aresztu.

- Wyjdzie, kiedy wytrzeźwieje - skomentował funkcjonariusz policji miasta Tualatin. Na inne pytania dziennikarze nie uzyskali odpowiedzi.

ycipk-k9af8b

Henry Jackson Thomas urodził się 9 września 1971 r. w San Antonio. Przed kamerą zadebiutował w wieku 10 lat w dramacie "Łachmaniarz" u boku Sissy Spacek i Erica Robertsa.

Rok później wygrał casting do głównej roli dziecięcej w filmie Stevena Spielberga. "E.T." okazał się ogromnym przebojem na całym świecie.

Za rolę wrażliwego Elliotta, który zaprzyjaźnia się z przybyszem z obcej planety, Henry Thomas otrzymał w 1983 r. nominacje do BAFTY, Saturna i Złotego Globu (m.in. Najbardziej obiecujący pierwszoplanowy debiut aktorski za film).

ycipk-k9af8b

Po występie w "E.T." aktor powrócił do rodzinnego Teksasu, gdzie uczęszczał do East Central High School oraz okazjonalnie pojawiał się w reklamach telewizyjnych (m.in. konsoli firmy Mattel). Do końca lat 80. pojawił się kilkukrotnie przed kamerą, jednak nie były to już role na miarę tej u Spielberga

W 1990 r. zagrał główną rolę w horrorze "Psychoza IV: Początek". Jednak wcielenie się w młodego Normana Batesa nie przyniosło ze sobą wielkiego przełomu. W międzyczasie skończył szkołę, zaczął studia, które po roku porzucił i zajął się muzykowaniem

Thomas wystąpił w ponad 30 filmach kinowych i telewizyjnych. W połowie lat 90. ponownie był nominowany do Złotych Globów za rolę w "Indictment: The McMartin Trial".

ycipk-k9af8b

Ostatnio mogliśmy oglądać go w serialu grozy "Nawiedzony dom na wzgórzu", który okazał się zeszłorocznym hitem Netfliksa.

ZOBACZ TEŻ: O co najchętniej zakładają się celebryci? "Lucas stracił 40 mln dol."

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-k9af8b

ycipk-k9af8b
ycipk-k9af8b