Trwa ładowanie...

Herbuś opowiedziała o swoim związku. Gwiazda myśli o macierzyństwie

Tancerka od kilku miesięcy związana jest z Piotrem Bukowieckim. Gwiazda wydaje się zachwycona nowym partnerem. Ostatnio została zapytana, czy teraz zdecyduje się na dziecko.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Herbuś opowiedziała o swoim związku. Gwiazda myśli o macierzyństwieŹródło: ONS.pl
d28mqrt

Ponad rok temu Edyta Herbuś bardzo przeżyła rozstanie z Mariuszem Trelińskim. Gwiazda wpadła w wir pracy i nie myślała o kolejnych związkach. Wtedy niespodziewanie na jej drodze stanął Piotr Bukowiecki. Mężczyzna odmienił życie tancerki i ponoć oświadczył się jej już po dwóch miesiącach znajomości. W jednym z ostatnich wywiadów Herbuś została zapytana o to, czy w natłoku obowiązków znajduje czas dla ukochanego.

- Piotr też ma co robić. Intensywnie pracuje zawodowo - powiedziała Herbuś w "Twoim imperium". - Po prostu staramy się wygospodarować jak najwięcej czasu dla siebie. Na razie to się nam udaje. Oboje lubimy celebrować wspólne chwile, jesteśmy bardzo rodzinni. Teraz chcemy pojechać na kilka dni do Toskanii. Marzy się nam, by pobyć ze sobą i odpocząć od codzienności. Mam nadzieję, że zrealizujemy ten plan - dodała.

Gwiazda podzieliła się też przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa.

d28mqrt

- Chyba każda kobieta myśli o macierzyństwie. Ale nie chce wywierać presji na sobie. Mój wiek nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu poczekam, aż potrzeba posiadania dziecka przyjdzie do mnie sama - wyznała w wywiadzie.

Przypomnijmy, że żoną Bukowieckiego przez lata była Karolina Rosińska. Choć para doczekała się dwójki dzieci, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem w 2012 r. Bukowiecki następnie był związany z Dorotą Gardias, z którą ma córkę. Myślicie, że mężczyzna niedługo zostanie ojcem dzieci Edyty?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d28mqrt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28mqrt