Trwa ładowanie...
edyta herbuś

Herbuś pokazała zdjęcie z chłopakiem. Zobaczcie, jak wygląda jej ukochany

Edyta Herbuś uporządkowała swoje sprawy sercowe po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim. Celebrytka od pewnego czasu jest w związku z Piotrem Bukowieckim. Teraz pokazała pierwsze zdjęcie z ukochanym!

Share
Herbuś pokazała zdjęcie z chłopakiem. Zobaczcie, jak wygląda jej ukochany
Źródło: ONS.pl
d1302iu

Kiedy ponad rok temu Edyta Herbuś rozstała się z Mariuszem Trelińskim, wpadła w wir pracy i postanowiła odpocząć od nowych związków. Wtedy na jej drodze stanął Piotr Bukowiecki. Mężczyzna wcześniej spotykał się z pogodynką, Dorotą Gardias. Para doczekała się nawet dziecka. Choć początek znajomości tancerki i producenta telewizyjnego nie należał do zbyt przyjemnych, para ostatecznie zapałała do siebie sympatią. Przez długi czas Herbuś niechętnie odnosiła się do plotek na temat jej nowego związku. Dopiero niedawno w programie "Pytanie na Śniadanie Extra" gwiazda potwierdziła, że jest zakochana. Edyta Herbuś potwierdziła tym samym związek z Piotrem Bukowieckim i przyznała, że są bardzo szczęśliwi. Teraz celebrytka wykonała kolejny krok. Pokazała zdjęcie z ukochanym na swoim Instagramie.

Partner aktorki jest producentem telewizyjnym związanym z firmą Rochstar Events. Pracował przy takich programach jak "The Voice of Poland" i "Pierwsza randka". Jest z tej samej branży co Edyta, więc z pewnością mają wiele wspólnych tematów.
Myślicie, że pasują do siebie?

d1302iu

Podziel się opinią

Share
d1302iu
d1302iu