Trwa ładowanie...
hilary duff
16-08-2010 14:26

Hilary Duff wzięła ślub! FOTO

Hilary Duff wzięła ślub! FOTO
d35nc58
d35nc58

W minioną sobotę dwudziestodwuletnia aktorka i piosenkarka Hilary Duff wzięła ślub z dwudziestodziewięcioletnim hokeistą Mike'm Comrie'm. Jak podaje OK Magazine, ceremonia miała miejsce w Santa Barbara, w Kalifornii.

Hilary była ubrana w piękną syrenią suknię projektu Very Wang, jej mama, która odprowadziła ją do ołtarza, miała na sobie kreację marki Badgley Mischka.

Hilary i Mike powiedzieli sobie "tak!" w obecności setki gości! Pannę młodą "wspierało", aż pięć druhen. Ceremonia, jak to zwykle bywa w przypadku celebrytów, miała odbywać się w wielkiej tajemnicy. Jednak, gdy ktoś chce świętować z takim rozmachem, to musi się liczyć z najazdem papparazzich. Dlatego możemy Wam pokazać fotkę tej pary stojącej przed ołtarzem i przysięgającej sobie miłość i wierność.

ZOBACZ FOTO NA DRUGIEJ STRONIE NEWSA!

(fot. EastNews)

d35nc58
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d35nc58