WP
News

Hinduska modelka w kampanii polskiej marki

To już trzecia odsłona jednego z najbardziej artystycznych projektów Reserved, która stawia na wyjątkową jakość i wyrafinowany, bezkompromisowy design inspirowany motywami związanymi z kulturą Europy Środkowej i Wschodniej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hinduska modelka w kampanii polskiej marki
(Materiały prasowe)
WP

W tym sezonie twarzą kolekcji została znana z wybiegów u Chanel, Hermesa czy Missoni hinduska supermodelka Bhumika Arora. W sesji zrealizowanej w plenerach Tbilisi towarzyszy jej Piero Mendez.

Za scenerię wyprawy służą wyżynne i górskie krajobrazy wschodniej Europy, a za impuls do powstania kolekcji – tradycyjne rzemiosło, wzornictwo i sztuka tych regionów, którą projektanci marki połączyli ze stylem wielkomiejskiej ulicy.

Materialy prasowe
Podziel się
WP

Eskapada wyrusza z nieustannie zmieniającej się, dynamicznej Warszawy. W Re.Design03 energię i kreatywność metropolii symbolizuje miks klasyki, takiej jak płaszcze czy marynarki o uwspółcześnionych, oversizowych krojach, ze streetwearowym dżinsem i bluzami.

Lokalne rękodzieło i drewnianą architekturę miejsc odwiedzanych podczas wyprawy odzwierciedlają w kolekcji między innymi wzory i faktury ciepłych dzianin wysokiej jakości oraz struktura sztruksu, jednej z dominujących tkanin kolekcji.

Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP