Trwa ładowanie...

Historia z wesela Harry'ego i Megan się powtarza. Goście sprzedają pamiątki ze ślubu księżniczki Eugenii.

Fani rodziny królewskiej oszaleli na punkcie nowożeńców. Za najmniejsze pamiątki z ich ślubu są w stanie zapłacić naprawdę sporo pieniędzy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Historia z wesela Harry'ego i Megan się powtarza. Goście sprzedają pamiątki ze ślubu księżniczki Eugenii.Źródło: Instagram.com, fot: Instagram
d3y791a
d3y791a

Ślub księcia Harry’ego i Mehan Markle był bez wątpienia najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem tego roku. Fani rodziny królewskiej nie tylko z wielką dociekliwością śledzili ceremonię, ale też masowo kupowali przygotowane na tę okazję pamiątki. Szczęśliwcy, którzy byli zaproszeni na „royal wedding” otrzymali specjalne pamiątkowe pakiety w płóciennych torbach. Niektórzy z nich wyczuli interes i swoje pamiątki wystawili na sprzedaż na eBay. Na stronie pojawiło się wówczas co najmniej 25 aukcji, na których ceny wywoławcze upominków początkowo wahały się od 25 do 420 funtów. Jak podaje „Haprer’s Bazaar”, niektóre z nich osiągały rekordowe ostateczne kwoty. Jeden z pamiątkowych pakietów sprzedał się za, bagatela, 28,5 tys. funtów.

Ślub księżniczki Eugenii miał dorównać poprzedniemu rozmachem. I rzeczywiście tak było. Ceremonia z udziałem gwiazd, atrakcje dla najbliższych i tradycyjna parada powozów wśród wiwatujących Brytyjczyków. Nie zabrakło oczywiście prezentów dla gości. W pamiątkowych torbach znalazły się m.in. złote czekoladowe monety, ciasteczka, magnesy na lodówkę i przeciwdeszczowe płaszcze na wypadek niepogody.

Sytuacja sprzedaży pamiątek powtórzyła się po ślubie księżniczki Eugenii. Od ceremonii minęło zaledwie kilka dni, a na eBay już pojawiły się pierwsze aukcje z upominkami z kolejnego „royal wedding”. Pamiątki z zaślubin kuzynki Harry’ego i Williama, jak informuje BBC, nie osiągają aż takich cen, ale fani rodziny królewskiej i tak są gotowi zapłacić za nie sporą kwotę. Jak dotąd co bardziej zapaleni kolekcjonerzy byli gotowi zapłacić od 98 do 450 funtów. Jak donoszą brytyjskie media, aukcje jeszcze trwają i jest ich sporo, więc ceny mogą jeszcze wzrosnąć. Chętnych do kupna z pewnością nie będzie brakowało.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3y791a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y791a