Trwa ładowanie...
d34kkq9

Hobbit w Gwiezdnych Wojnach? Znamy obsadę „Star Wars IX”

Ruszyły pracę nad najnowszą trylogią Gwiezdnych Wojen. W nadchodzącej części sagi ma wystąpić znany hobbit z "Władcy Pierścieni". Jest to jego kolejna już współpraca z reżyserem J.J.Abramsem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Brytyjski aktor Dominic Monaghan wraz z dwoma szturmowcami z Gwiezdnych Wojen
Brytyjski aktor Dominic Monaghan wraz z dwoma szturmowcami z Gwiezdnych Wojen (PAP)
d34kkq9

Ze świata fantasy wprost do kosmicznego uniwersum

Odtwórca postaci Merry’ego we „Władcy Pierścieni”, Dominic Monaghan, nie ma w swoim aktorskim portfolio zbyt wielu ról filmowych. Szerszej publiczności dał się poznać w trylogii przygód o hobbitach w 2001 roku, gdzie wcielał się w role Meriadoka Brandybucka zwanego Merry’m. Kilka lat później pojawił się w serialu „Lost” reżyserowanym przez J.J.Abramsa. Oprócz tego wystąpił jako mutant Bolt w „X-Men Geneza: Wolverine”.

Nie jest to jednak pierwsza osoba, która robi skok kwantowy ze świata fantasy w odległe rejony galaktyki. Wyprzedził go Andy Serkis, który w kosmicznym uniwersum odgrywał rolę mocarnego Snoke’a. Analogicznie w krainie hobbitów aktor wcielił się w równie potężnego Golluma.

d34kkq9

Star Wars IX – czas oczekiwania

Premiera najnowszej części Gwiezdnych jest zapowiedziana na 20 grudnia 2019. Wśród obsady znajdą się bohaterowie z poprzedniej trylogii m.in. Finn (John Boyega), Rey (Daisy Ridley), Kylo Ren (Adam Driver) czy Poe (Oscar Isaac). Oczekiwać tez możemy powrotów takich postaci jak Luke Skywalker (Mark Hamill), C-3PO (Anthony Daniels) oraz Leia, z która nakręcono kilka niewykorzystanych dotychczas materiałów

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d34kkq9

Podziel się opinią

Share
d34kkq9
d34kkq9