Trwa ładowanie...
d2kd2lx

Hoffer Superhit Festival Działdowo 2019: Gwiazdą wydarzenia będzie Michał Szpak

XII Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Piosenki Hoffer Superhit Festival Działdowo 2019, to konkurs dla uzdolnionych wokalistów amatorów w wieku 13-28 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednym z gości tegorocznego festiwalu będzie Michał Szpak
Jednym z gości tegorocznego festiwalu będzie Michał Szpak (Materiały prasowe)
d2kd2lx

Impreza odbędzie się 7 grudnia 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej w Działdowie, przy ul. Sportowej 1. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury w Działdowie.

Celem festiwalu jest umożliwienie konfrontacji młodym wokalistom a także pomoc w rozwoju ich dalszej kariery. Gwarantuje to niezwykle fachowe i jednocześnie medialne jury: Agnieszka Hekiert, Mietek Szcześniak, Łukasz Zagrobelny.

Program wydarzenia obejmuje zmagania konkursowe i wieczorną galę laureatów. Gwiazdą festiwalu będzie w tym roku Michał Szpak z zespołem i właśnie koncert tego artysty, uświetni wieczorną galę.

SUPER HIT to coś więcej niż tylko konkurs dla wokalistów czy impreza kulturalna, to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję regionu Działdowszczyzny.

d2kd2lx

Przedsięwzięcie, które ma skupiać lokalne samorządy, organizacje i przedsiębiorstwa wokół idei organizacji wydarzenia kulturalnego na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tych aspiracji jest prestiżowe wyróżnienie, jakie festiwal otrzymał w czerwcu 2015 r. podczas Warmińsko-Mazurskiej Gali Jakości – nagrodę główną dla Najlepszego Produktu Warmii i Mazur w kategorii Wydarzenia.

Jednym z gości będzie Michał Szpak Materiały prasowe
Jednym z gości będzie Michał Szpak

Podczas jedenastu poprzednich edycji Działdowo gościło w charakterze festiwalowych gwiazd m.in. Marylę Rodowicz, Andrzeja Piasecznego, zespoły Feel, Bajm, Budka Suflera, Kombii, Boney M, Perfect, Lady Pank, Wilki. Niezwykle imponująca jest również lista jurorów. Kayah, Urszula Dudziak, Krystyna Prońko, Mietek Szcześniak, Ania Wyszkoni, Piotr Kupicha (Feel), Krzysztof Cugowski (Budka Suflera), Beata Kozidrak (Bajm), Andrzej Krzywy (De Mono), Marek Piekarczyk, Maria Sadowska, Ania Dąbrowska, Kasia Stankiewicz, Halina Mlynkova, Martyna Jakubowicz, Grażyna Łobaszewska, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Antkowiak, Kasia Cerekwicka, Krzysztof Kiljański to wybitni wokaliści, którzy byli jurorami festiwalu.

Najcenniejszym jest jednak fakt, iż na festiwal przyjeżdżają najzdolniejsi amatorzy z całego kraju, od Szczecina przez Koszalin, Warszawę, Łodź, Poznań, Kielce, Kalisz, Toruń po południowe krańce Polski. Wśród nich są zarówno laureaci wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, jak i jeszcze, nie utytułowani, ale bardzo zdolni, młodzi wokaliści.

d2kd2lx

Zobacz też: Największy Polski Festiwal Muzyczny w Alpach: SnowShow Music Fest 2020!

Transmisja online umożliwia śledzenie festiwalowych wydarzeń "na żywo”. Profesjonalnej całości dopełnia najwyższej klasy technika sceniczna. W blasku jupiterów, w wypełnionej do ostatniego miejsca koncertowej hali, odbędzie się prawdziwa artystyczna uczta, z udziałem utalentowanych młodych wokalistów oraz wielkich gwiazd polskiej i zagranicznej estrady.

Już 7 grudnia zapraszamy do Działdowa na artystyczne wydarzenie, z wieloma niespodziankami dla widzów. Przesłuchania konkursowe rozpoczynają się o godz. 12.00, zaś wieczorna Gala Laureatów o godz. 18.00. Szczegóły na www.mdkdzialdowo.pl. Bilety dostępne na www.eventim.pl

d2kd2lx

Podziel się opinią

Share

d2kd2lx

d2kd2lx