Trwa ładowanie...

Hojny gest Kurdej-Szatan. Zbudowała rodzicom dom

Taka córka to prawdziwy skarb. Rodzice Basi Kurdej-Szatan nie muszą martwić się o pieniądze.

Share
Hojny gest Kurdej-Szatan. Zbudowała rodzicom dom
Źródło: Materiały prasowe
dx29vg8

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w kraju i nie może narzekać na swoje zarobki. Oprócz gaż za role w serialach i filmach, inkasuje dziesiątki tysięcy za prowadzenie rozmaitych imprez. Spore dochody zapewniają jej też występy w reklamach. Gwiazda jest bardzo blisko ze swoimi rodzicami, który wspierali ją w realizacji marzenia o zostaniu aktorką. Postanowiła, że odwdzięczy im się za ten trud, budując im dom.

- Wcześniej to oni we mnie inwestowali, a teraz role trochę się odwróciły. To, że mogę im się odwdzięczyć, sprawia mi wielką radość - wyznała Kurdej-Szatan w rozmowie z "Na żywo"

dx29vg8

Rodzice aktorki wyprowadzili się z Opola i zamieszkali pod Warszawą, żeby być bliżej córki. Mogli liczyć na jej wsparcie finansowe podczas budowy nieruchomości.

- Rodzice zawsze mnie bardzo wspierali. Mama, miłośniczka teatru, już od najwcześniejszych lat potrafiła ukierunkować moje zainteresowania na sztukę. Zaczynałyśmy od szkoły muzycznej, a dziś obie z siostrą pracujemy w teatrach. To wszystko dzięki niej - wyznała aktorka.

Rodzice z pewnością są wdzięczni córce za pomoc.To naprawdę piękny gest z jej strony.

dx29vg8

Podziel się opinią

Share
dx29vg8
dx29vg8