Trwa ładowanie...
de9jqje

Hołd dla Kory podczas koncertu. Zalewski z orkiestrą wykonali utwór Maanamu

Po artystce zostały wspomnienia. 28 lipca artyści oddali hołd Korze podczas Męskiego Grania we Wrocławiu, w tym Krzysztof Zalewski. Wykonał z Męskie Granie Orkiestra utwór "Szare miraże" zespołu Maanam. Po sieci zaczął krążyć filmik. Stanęli na wysokości zadania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zalewski zaśpiewał utwór Maanamu.
Zalewski zaśpiewał utwór Maanamu. (ons.pl, Fot: ons.pl)
de9jqje

O twórczości Kory można byłoby pisać w nieskończoność. Jej śmierć wywołała smutek i pustkę, którą trudno będzie wypełnić. Dla wielu po prostu ikona. Krzysztof Zalewski wraz z orkiestrą podczas koncertu na Męskim Graniu, który odbywał się we Wrocławiu, wykonał piosenkę "Szare miraże".

W ramach zapowiedzi nie zabrakło wzruszających słów. - Odeszła wielka artystka, odeszła piękna kobieta. Tak naprawdę z całej tej bandy, która jest z nami na scenie, tylko inżynier miał przyjemność pracować z Korą. Ale mimo, że nie znaliśmy jej osobiście, to dotknęła każdego z nas. Tak jak dotknęła każdego z was. Myślę, że każdy, kto urodził się w Polsce jest nasiąknięty jej sztuką. Wiadomo, że dzień jest smutny, ale z drugiej strony ja cieszę się, że przyszło mi żyć w czasach wielkiej artystki. Przyszło mi żyć w czasach, gdzie mogę być nasiąknięty jej muzyką i tekstami - mówił ze sceny Zalewski.

- Więc zagramy w hołdzie dla Kory numer Maanamu. – powiedział i dodał na końcu, że Kora była pełna energii, więc zagrają na 150 proc. Krzyknął: - Głośno! I zaczęło się.

Krzyk, wspólne śpiewanie i zsynchronizowane klaskanie – reakcja publiczności mówi wszystko. Zalewski z orkiestrą udźwignął to wykonanie. Choć nie było to łatwe zadanie. "Mam autentyczne ciarki!", "Genialnie - jestem pod wrażeniem", "Rewelacyjne wykonanie" - czytamy pod opublikowanym w sieci filmikiem.

Jak wam się podoba?

de9jqje

Podziel się opinią

Share
de9jqje
de9jqje