Trwa ładowanie...

Hołd dla Kory podczas koncertu. Zalewski z orkiestrą wykonali utwór Maanamu

Po artystce zostały wspomnienia. 28 lipca artyści oddali hołd Korze podczas Męskiego Grania we Wrocławiu, w tym Krzysztof Zalewski. Wykonał z Męskie Granie Orkiestra utwór "Szare miraże" zespołu Maanam. Po sieci zaczął krążyć filmik. Stanęli na wysokości zadania.

Hołd dla Kory podczas koncertu. Zalewski z orkiestrą wykonali utwór MaanamuŹródło: ons.pl, fot: ons.pl
d3u7qtz
d3u7qtz

O twórczości Kory można byłoby pisać w nieskończoność. Jej śmierć wywołała smutek i pustkę, którą trudno będzie wypełnić. Dla wielu po prostu ikona. Krzysztof Zalewski wraz z orkiestrą podczas koncertu na Męskim Graniu, który odbywał się we Wrocławiu, wykonał piosenkę "Szare miraże".

W ramach zapowiedzi nie zabrakło wzruszających słów. - Odeszła wielka artystka, odeszła piękna kobieta. Tak naprawdę z całej tej bandy, która jest z nami na scenie, tylko inżynier miał przyjemność pracować z Korą. Ale mimo, że nie znaliśmy jej osobiście, to dotknęła każdego z nas. Tak jak dotknęła każdego z was. Myślę, że każdy, kto urodził się w Polsce jest nasiąknięty jej sztuką. Wiadomo, że dzień jest smutny, ale z drugiej strony ja cieszę się, że przyszło mi żyć w czasach wielkiej artystki. Przyszło mi żyć w czasach, gdzie mogę być nasiąknięty jej muzyką i tekstami - mówił ze sceny Zalewski.

- Więc zagramy w hołdzie dla Kory numer Maanamu. – powiedział i dodał na końcu, że Kora była pełna energii, więc zagrają na 150 proc. Krzyknął: - Głośno! I zaczęło się.

Krzyk, wspólne śpiewanie i zsynchronizowane klaskanie – reakcja publiczności mówi wszystko. Zalewski z orkiestrą udźwignął to wykonanie. Choć nie było to łatwe zadanie. "Mam autentyczne ciarki!", "Genialnie - jestem pod wrażeniem", "Rewelacyjne wykonanie" - czytamy pod opublikowanym w sieci filmikiem.

Jak wam się podoba?

d3u7qtz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u7qtz