Trwa ładowanie...
Honey pokazuje "prawdziwą twarz"

Honey pokazuje "prawdziwą twarz"

Fani wielokrotnie zarzucali Honoracie Skarbek, że nakłada zbyt wiele "tapety" i nigdy nie pokazuje się bez makijażu. Gwiazda postanowiła więc udowodnić, że jest inaczej!

Share
d10teni

Honorata Skarbek należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem w social mediach. Na swoim blogu oraz profilach na Facebooku i Instagramie publikuje zarówno zdjęcia z koncertów i oficjalnych imprez, jak i te prywatne.

Fani wielokrotnie już zarzucali Honey, że próbuje naśladować stylizacje innych gwiazd, nakłada zbyt wiele warst makijażu i nigdy nie pokazuje się bez niego, ale ostatnio ataki na nią przybrały na sile. Wszystko dlatego, że piosenkarka maluje się, ubiera, a nawet pozuje do zdjęć zupełnie jak Kylie Jenner.

d10teni

W najnowszym odcinku programu „Aleja Sław” piosenkarka postanowiła udowodnić, że nie wstydzi się swojego naturalnego wyglądu i przed kamerą pozbyła się części make-upu.

22-letnia Honorata jest młodą i piękną dziewczyną i z pewnością nie potrzebuje grubych warstw makijażu, by dobrze wyglądać. Czy uda jej się przekonać o tym fanów?

Sprawdźcie jak wygląda bez make-upu!

d10teni

Podziel się opinią

Share
d10teni
d10teni