Trwa ładowanie...

Honorata Skarbek nie boi się zmian. Znowu wygląda inaczej

Honorata Skarbek to nie tylko utalentowana wokalistka, ale też przykładna influencerka. Internauci cenią ją za poczucie humoru, dystans i odwagę we wprowadzaniu dużych zmian, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd.

Share
Honorata Skarbek nie boi się zmian. Znowu wygląda inaczejŹródło: East News
d3glchm

Honorata Skarbek swoją karierę zaczęła od bloga. Równocześnie do tego śpiewała. Na obu płaszczyznach szło jej całkiem dobrze – talent i uroda zdecydowanie pomagały. Jej blog nie rozwija się już od kilku lat, ale jest za to konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 360 tys. osób. Wszyscy oni doceniają jej poczucie humoru, spory dystans do świata i samej siebie, ale także dużą odwagę. Honorata nie boi się zmian, choćby nawet były bardzo drastyczne.

Zmiany te dotyczą przeważnie fryzury. Nosi włosy długie, krótkie, do łopatek. Nie podlega dyskusji, że w każdym z tych wariantów wokalistka wygląda świetnie.

d3glchm

Sama zmiana długości nie jest jednak nigdy czymś bardzo spektakularnym. Zmiana koloru to już coś. Honorata Skarbek eksperymentuje także z odcieniem włosów. Tym razem postawiła na szarości przeplatane niebieskimi pasmami. Tu również bez zaskoczenia – mimo że nie jest to często spotykany look, Honorata prezentuje się świetnie i wcale nie było to z jej strony kontrowersyjne posunięcie.

A jak wam podoba się Honorata Skarbek w takim wydaniu? Uważacie, że powinna zostawić tę fryzurę na dłużej, czy może jednak powrócić do naturalnego odcienia?

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

d3glchm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3glchm