Trwa ładowanie...
d37bnjt

Honorata Skarbek w wielkich butach za ponad 3 tysiące.

Honka Biedronka pozuje w gigantycznych butach na dmuchanym pączku. Ich wygląd budzi kontrowersje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Honorata Skarbek w wielkich butach za ponad 3 tysiące.
Honorata Skarbek w wielkich butach za ponad 3 tysiące. (Facebook.com)
d37bnjt

Blogera modowa opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które wzbudziło zamieszanie. Opalona Honorata Skarbek pozuje w lekkim makijażu na ułożonych na szarym dywanie dmuchanych dounatach. Uwagę fanów skradły jednak... gigantyczne buty Honki.

Na pierwszy rzut oka olbrzymie, białe sneakersu, przypominają te, w których ostatnio prezentowała się Doda. Obuwie przyćmiło resztę stylizacji. Mało kto zwrócił uwagę na skąpy, wsznurowany w biuście top oraz kusą, skórzaną spódniczkę. Wyjątkowo uwagi fanów nie przykuła również idealna sylwetka artystki. W komentarzach wybuchła istna wojna o buty. Ładne czy nie? Opinie fanów na ich temat są bardzo podzielone...

Niektórzy powołują się na panującą w Stanach Zjednoczonych modę oraz prestiż domu mody Balenciaga. Nie da się ukryć, że w słynnych już sneakersach chodzą gwiazdy światowego formatu. Z drugiej strony olbrzymie buty całkowicie zaburzają proporcje filigranowego ciała Honoraty. W komentarzach polała się fala krytyki. „Uwielbiam Cię, ale te buty są po prostu okropne… Nie rozumiem, co w nic takiego…”, „ale wielka stopa”, „Rozmiar 44?”, „ Te buty tak bardzo mi się nie podobają, że szok! Ogromne, toporne, noga wygląda okropnie wielgaśnie” – padały ostre zdania.

d37bnjt

Oczywiście wśród fanów Honki Biedronki znaleźli się również zwolennicy nowej mody. Wiele osób przyznało, że ten model jest niezwykle popularny na zachodzie. Niektórzy pytali o cenę sneakersów i nazwę modelu. Sprawdziliśmy i sneakersy Honoraty Skarbek to model Triple S Trainers od domu mody Balenciaga. Można je kupić za 895$, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 3291 złotych!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d37bnjt

Podziel się opinią

Share
d37bnjt
d37bnjt