Trwa ładowanie...

#Hot16Challenge: Bracia Golec uOrkiestra przyjęli nominację od Andrzeja Dudy

Bracia Golec uOrkiestra nagrali filmik, w którym oświadczają, że na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy, wezmą udział w #Hot16Challenge. Fani nie mogą się doczekać.

#Hot16Challenge: Bracia Golec uOrkiestra przyjęli nominację od Andrzeja DudyŹródło: ONS
d33w9nw
d33w9nw

Andrzej Duda przyjął ostatnio nominację od rapera Zeusa i rapował w ramach słynnej akcji #Hot16Challenge. W swoim wideo do dalszej zabawy, która posłużyć ma zbiórką pieniędzy na rzecz polskiej służby zdrowia, nominował Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, zespoły Pectus oraz Golec uOrkiestra.

Słynni bracia odpowiedzieli Andrzejowi Dudzie na zaproszenie do challenge'u.

"Od jakiegoś czasu każdy każdego nominuje. Chodzi o #Hot16Challenge2, czyli zbiórka pieniędzy na rzecz służby zdrowia. Artyści nominują artystów. Także politycy włączyli się w akcję. Tak się złożyło, że wczoraj nominował nas pan prezydent Andrzej Duda. Podnosimy rękawicę, a wy trzymajcie kciuki za dzieło, które już się szykuje w naszych umysłach" - zapowiedzieli bracia Golec uOrkiestra w filmiku na swoim profilu na Instagramie.

"Czego się nie robi, żeby pomóc tym, którzy teraz najbardziej potrzebują naszego wsparcia" - dodali.

Fani zespołu nie mogą się doczekać, aż zobaczą efekty muzycznego wyzwania.

d33w9nw

"Czekam i trzymam mocno kciuki" - napisała jedna z fanek.

A wy czekacie na #Hot16Challenge bracia Golec uOrkiestra?

Co to jest #Hot16Challenge?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo, tym samym zachęcając fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

Zadaniem osób zaangażowanych w zabawę jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

d33w9nw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33w9nw