Hyży wybrali się na egzotyczne wakacje. Agnieszka pokazała "boczki" w bikini
[GALERIA]
Ostatnio Agnieszka i Grzegorz Hyży po raz kolejny komentowali początki swojego związku. Dziennikarka odpierała zarzuty nieżyczliwych internatów, jakoby miała odbić muzyka byłej żonie Mai Hyży. Sławna para stwierdziła, że po raz ostatni odnosi się do krzywdzących pomówień. By trochę odetchnąć, wybrali się na wakacje. Wnosząc po zdjęciach pięknych plaż, Agnieszka i Grzegorz wypoczywają na Malediwach. Wrzucili już na Instagram kilka gorących fotek. Zobaczcie sami!
"Boczki"
- Pocztówka z Raju. Czy może być piękniej? Tak, tak..."boczki" po zimie są, ale Anna Lewandowska coś z tym zrobi, prawda? - podpisała zdjęcie Agnieszka Hyży (zachowano oryginalną pisownię).
Myślicie, że dziennikarka naprawdę potrzebuje schudnąć?
Reset
Agnieszka i Grzegorz błogo spędzają czas i piją mleczko kokosowe. Wakacje na Malediwach z pewnością pomogą im zapomnieć o hejcie, z jakim musieli się ostatnio zmierzyć.
Bajeczne plaże
Podobają się wam zdjęcia Hyżych z wakacji? My zazdrościmy im słońca!