Trwa ładowanie...
ycipk-crlm5x

Ida Nowakowska: kościół lepszy od Tindera. Tam szukajcie miłości

Ida Nowakowska od czterech lat jest szczęśliwą mężatką, ale widzi, że wielu ludzi z jej pokolenia ma problem ze znalezieniem drugiej połówki. Pytana, gdzie można znaleźć taką fajną dziewczynę jak ona, odpowiada bez owijania w bawełnę: w kościele!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ida Nowakowska nie potrzebowała Tindera, żeby znaleźć męża
Ida Nowakowska nie potrzebowała Tindera, żeby znaleźć męża (ONS.pl)
ycipk-crlm5x

Ida Nowakowska to 29-letnia aktorka, tancerka i prezenterka ("Pytania na śniadanie", "The Voice Kids"), a prywatnie szczęśliwa mężatka z czteroletnim stażem. Swojego męża, Amerykanina Jacka Herndona, poznała na studiach. Ale gdyby dziś była singielką, to na pewno nie poszłaby w ślady wielu młodych ludzi, którzy szukają miłości przez aplikacje randkowe.

Obejrzyj: Nowakowska: "Ewy nie lubię, bo jest za zgrabna"

ycipk-crlm5x

- Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie! – twierdzi Nowakowska w "Fakcie". – To tam polecam szukać drugiej połówki, a nie na Tinderze.

Okazuje się, że Nowakowska nie pierwszy raz przekonuje obcych do szukania miłości w kościele.

– Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! – wyznała Nowakowska. I nawet im doradza, "gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny".

ycipk-crlm5x

Oczywiście gwiazda TVP zdaje sobie sprawę z panujących trendów i standardów, jeśli chodzi o związki młodych ludzi. Ale ma nadzieję, że to się zmieni. A "kościół stanie się miejscem, gdzie da się znaleźć idealną drugą połówkę".

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-crlm5x

ycipk-crlm5x
ycipk-crlm5x