Trwa ładowanie...
d41bjm2

Idris Elba ma koronawirusa. Pozował do zdjęcia z zarażoną

Idris Elba informował na Twitterze, że zbadał się na obecność koronawirusa, bo miał kontakt z zarażonymi osobami. Nie zdradził, o kogo chodzi, ale kilka dni wcześniej był na imprezie z żoną premiera Kanady, u której też wykryto wirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Idris Elba mógł się zarazić koronawirusem od żony premiera Kanady. Państwo Trudeau zostali poddani kwarantannie
Idris Elba mógł się zarazić koronawirusem od żony premiera Kanady. Państwo Trudeau zostali poddani kwarantannie (Getty Images)
d41bjm2

Idris Elba, znany z serialu "Luther", "Prawo ulicy" czy filmów Marvela, przyznał się do zarażenia koronawirusem. "Przeszedłem test na obecność koronawirusa i jego wynik był pozytywny. Czuję się w porządku, nie mam żadnych symptomów. Wykonałem test, bo wiedziałem, że miałem kontakt z kimś zarażonym. Od kiedy dowiedziałem się o tym w piątek, poddałem się domowej kwarantannie i czym prędzej wykonałem test, a dziś poznałem wynik" - wyznał w poniedziałek 16 marca.

Wiele wskazuje na to, że Elba zaraził się na imprezie charytatywnej w Londynie 4 marca. Była tam też obecna Sophie Gregoire Trudeau (na zdjęciu pierwsza z lewej). Żona premiera Kanady zamieściła później na swoim profilu na Instagramie fotki z wydarzenia, na których pozuje z Elbą i kilkoma innymi ludźmi.

d41bjm2

Oczywiście nikt z nich nie przejmował się wtedy zachowaniem 1,5-metrowego odstępu, do czego w dobie koronawirusa namawiają lekarze.

Przypomnijmy, że w piątek 13 marca ogłoszono, że premier Kanady Justin Trudeau pozostanie w izolacji przez najbliższe dwa tygodnie. Wszystko przez to, że jego żona, Sophie Gregoire Trudeau, uzyskała pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Mimo łagodnych objawów, w tym niskiej temperatury, lekarze postanowili ją zbadać. Para dobrowolnie poddała się kwarantannie.

Obejrzyj: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

d41bjm2

Podziel się opinią

Share

d41bjm2

d41bjm2