Trwa ładowanie...
do1k9lz

Iglesias chwali się bliźniętami. Podzielił się wzruszającym zdjęciem

Przez dziewięć miesięcy ukrywali ciążę, a teraz chwalą się bliźniakami na Instagramie. Piosenkarz wychowuje dzieci na kibiców piłki nożnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Muzyk został ojcem w grudniu 2017 r.
Muzyk został ojcem w grudniu 2017 r. (Materiały prasowe)
do1k9lz

Iglesias i Kurnikowa są wyjątkową parą w świecie show-biznesu, bo ich związek trwa już 17 lat a do swojego życia prywatnego nie wpuszczają dziennikarzy i paparazzich. Jakże wielkim zaskoczeniem była grudniowa informacja że parze urodziły się bliźnięta: Nicolas i Lucy.

Fani zastanawiali się jak to jest możliwe zachować bliźniaczą ciążę w tajemnicy. Podejrzewano nawet, że para adoptowała dzieci lub wynajęła matkę zastępczą która im je urodziła. Podstawą do tych plotek był Instagram Anny, na którym chwaliła się idealnie płaskim brzuchem, podczas czwartego miesiąca ciąży.

Później na zdjęciach partnerka Iglesiasa pokazywała się wyłącznie w szerokich koszulkach, ale czy te zdołałyby ukryć fakt zbliżającego się porodu?

do1k9lz

Para pokazała dzieci po raz pierwszy w styczniu, a wczoraj Enrique pochwalił się uroczym zdjęciem z bliźniętami podczas meczu Liverpool- Rzym. Ciekawe czy im się podoba?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

do1k9lz

Podziel się opinią

Share

do1k9lz

do1k9lz
do1k9lz