Trwa ładowanie...
igor herbut
13-05-2016 12:34

Igor Herbut trafił do szpitala!

Takiego zakończenia koncertu zespołu LemON z pewnością nie spodziewał się jego wokalista, Igor Herbut. Artysta podczas wykonywania jednego z utworów doznał poważnej kontuzji i musiał zostać przewieziony do szpitala. Jak do tego doszło?

Igor Herbut trafił do szpitala!Źródło: AKPA
d12urk0
d12urk0

Zespół 12 maja zagrał koncert na Juwenaliach w Krakowie. W trakcie śpiewania jednej z piosenek Herbut najprawdopodobniej zbyt mocno dał się ponieść emocjom, co w efekcie doprowadziło do bolesnego wypadku.

- Wszystko przez to, że podczas koncertu Igor - przy utworze "Napraw" - rzucił krzesłem i wybił sobie bark. Mimo to, nie zakończył koncertu. Zagrał jeszcze utwór "Scarlett" na zakończenie i dopiero pojechał do szpitala - podsumował jeden z uczestników show.

Sytuacja została więc szybko opanowana. Wokalista na internetowym profilu zespołu przyznał później:

- Kto był na LemOn w stodole albo w Palladium i myślał, że więcej rozdzierającego, szaleńczego cierpienia niż w "Napraw" i "Scarlett" być już nie może, to wyobraźcie sobie, że dziś na Juwenaliach w Krakowie te dwa numery wykonane zostały z wypadniętym barkiem. Nie ma, że boli. Show Must Go On! - czytamy we wpisie.

d12urk0

Widzieliście ten koncert?

Igor Herbut Facebook.com
Igor Herbut Źródło: Facebook.com
Igor Herbut Facebook.com
Igor Herbut Źródło: Facebook.com
Igor Herbut Facebook.com
Igor Herbut Źródło: Facebook.com

Zobacz także: #dziejesienazywo: Lemon o sukcesie w "Must be the Music"

d12urk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12urk0