Trwa ładowanie...
d1qk915

Igor Herbut został ojcem. Wokalista zespołu LemOn pochwalił się zdjęciem

Igor Herbut wraz z partnerką powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Muzyk zamieścił piękną fotografię z synkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Igor Herbut został ojcem. Wokalista zespołu LemOn pochwalił się zdjęciem
Igor Herbut został ojcem. Wokalista zespołu LemOn pochwalił się zdjęciem (East News)
d1qk915

Igor Herbut został ojcem. Wokalista zespołu LemOn pochwalił się zdjęciem

Igor Herbut został ojcem. Lider grupy LemOn postanowił obwieścić tę radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Muzyk udostępnił zdjęcie ze swoim nowonarodzonym dzieckiem.

„To, co się wydarzyło i dzieje się, jest bardzo zbliżające, magiczne, jasne, niewiarygodne i piękne. W poniedziałek 15.07.2019 o godzinie 19:00 na Świat przyszedł nasz syn. Jest zdrowy i piękny! 🙂 Kocham Cię synku. Kocham Cię Małgosiu. Dziękujemy za każde wsparcie i modlitwy! Dziękuję szczególnie Monice Droździel za przeprowadzenie wspaniałego porodu, rady, obecność, wiedzę, stanowczość, a zarazem łagodność. Jesteś genialna! Ogromne podziękowania za prowadzenie nas od początku w wybitny sposób, dla Pani Anny Kajdy. Pani doktor, kłaniam się z wyrazami ogromnego szacunku. Profesorowi Pawłowi Kamińskiemu dziękuję serdecznie za spokój i Pana szalenie ważne decyzje i myśli. Dziękuję całemu wspaniałemu personelowi Szpitala św. Zofii, który o nas dbał. Czuliśmy się bardzo bezpiecznie, przemiło i wyjątkowo. Jesteście wspaniali! Podziękowania dla Angeliki Niczyporuk, pani Emilii Kaczyńskiej, pani Doroty Dróżdż, Pani Ani Jakubik, Karoliny Kossakowskiej, Izy Mietki, Marty Plucinskiej, i dla wszystkich, którzy obdarowywali nas usmiechami i pomocą!” - napisał.

Kto jest matką dziecka Igora Herbuta?

Artysta rzadko kiedy dzieli się informacjami z życia prywatnego. Dotychczas tylko raz w rozmowie z “Viva!” ujawnił szczątkowe informacje na temat swojej partnerki, Małgorzaty Dec.

“Moja dziewczyna lubi ramen i robi go bardzo dobrze. Jest cierpliwa. Jest w stanie spędzić kilkanaście godzin nad wywarem, więc to jest niesamowite” - powiedział Herbut.

Igor Herbut poznał swoją dziewczynę w pracy. Jego partnerka jest od niego starsza o osiem lat. Przez pewien czas była menedżerką zespołu LemOn. Obecnie pracuje jako producentka telewizyjna.

d1qk915

Podziel się opinią

Share
d1qk915
d1qk915