Trwa ładowanie...

Il Divo: Carlos Marin szuka żony w Polsce!

Il Divo powraca do Polski! Ale jeden z wokalistów - Carlos Marin – ma dodatkowy powód, aby ponownie zawitać do naszego kraju. W wywiadzie dla Prestige MJM zdradza, że uwielbia polskie kobiety i po cichu marzy, iż przy okazji promowania nowego albumu "Timeless”, to właśnie w Polsce znajdzie swoją „drugą połówkę pomarańczy!”. Il Divo pojawi się 20 lipca 2019 roku w Atlas Arenie w Łodzi.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Il Divo: Carlos Marin szuka żony w Polsce!Źródło: Materiały prasowe
d3xik3h
d3xik3h

Po ogromnym sukcesie, jakim okazał się koncert Il Divo w czerwcu tego roku w Poznaniu, międzynarodowy kwartet powraca do Polski. Nie dość, że panowie przygotowali dla swojej publiczności nową płytę "Timeless”, to zdecydowali się również na odświeżenie i nadanie nowszego ducha całemu swojemu show.

Nowa muzyka, orkiestra, tancerki, akrobacje i barwne wizualizacje oraz inne atrakcje czekać będą na fanów, którzy zdecydują się na spotkanie z tym wielonarodowościowym, muzycznym koktajlem głosów! Prezentacja nowego albumu jest jednak jednym z kilku powodów, dla którego kwartet tak chętnie powraca do Polski! Jak sami twierdzą, największym atutem naszego kraju jest publiczność. Polaków cenią za pasję, świadomość muzyczną i miłość do wyższej kultury.

Panowie docenili również, że za każdym razem, gdy pojawiają się w naszym kraju ich koncerty są wyprzedane, choć jeszcze w czerwcu, tuż przed poznańskim koncertem kwartet nie był pewien, czy uda się umiejscowić Polskę na trasie koncertowej.

Co więc przekonało Il Divo, by do nas powrócić?

Carlos Marin, swój pobyt w Poznaniu wspomina tak: - Za każdym razem, gdy przyjeżdżamy, staramy się jak najwięcej spać, jak najwięcej odpoczywać. Pospacerowałem trochę po okolicy i mogę powiedzieć, że Poznań jest ładny. Ale to, co widziałem, to naprawdę przepiękne kobiety! Tak, to mogę stwierdzić na pewno! - nie ukrywał zachwytu wokalista.

d3xik3h

Carlos Marin, chociaż najstarszy z całej czwórki wciąż nie znalazł kobiety swojego życia. Polki słyną nie tylko ze swojej urody, ale także z prorodzinnej postawy i wyznawania tradycyjnych wartości, pracowitości oraz ambicji i chęci samorealizacji. Roztacza to obraz żony idealnej nie tylko dla Polaków, ale także dla słynnego śpiewaka z Il Divo.

- Oczywiście dla mnie, jako dla jedynego rozwodnika i singla w naszym zespole ten wyjazd to duża nadzieja! Jestem szaleńczo zakochany w Polkach! To są niezwykle piękne kobiety! Chciałbym być może kogoś poznać dzisiejszego lub kolejnego wieczoru w Polsce! Jeśli ktoś, tak jak ja, wierzy jeszcze w romantyzm, niech przyjdzie i nas zobaczy, posłucha, bo będzie to wieczór pełen miłości. A kto wie! Nigdy nie wiesz, gdzie i kiedy spotkasz - jak to mawiamy w Hiszpanii - swoją drugą połówkę pomarańczy – wyznał Carlos Marin w rozmowie z Prestige MJM. W Poznaniu wokalista nie spotkał swojej wybranki, może więc w Łodzi w przyszłym roku jego marzenie się spełni? Będzie na to szansa 20 lipca w Atlas Arenie, dokąd cały zespół Il Divo – wraz z Carlosem Marinem przyjedzie na koncert.

Sprzedaż biletów właśnie ruszyła. Ich ceny zaczynają się od 205 zł. Wejściówki nabywać można za pośrednictwem stron prestigemjm.com oraz eBilet.pl, a także w salonach Empik. Oprócz zwykłych wejściówek do sprzedaży trafiły także pakiety Meet & Greet w cenie 1.460 zł.

Zawierają one: bilet premium w bardzo dobrym miejscu przed sceną, spotkanie i zdjęcie z artystami, program z ich autografami, bawełnianą torbę oraz poczęstunek, na który złożą się lampka szampana i kanapki. *Pakiety dostępne są wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com. *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3xik3h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xik3h