Trwa ładowanie...

Il Divo na wielkim jubileuszu w Poznaniu. Zobacz spot promujący koncert

22 czerwca na Ostrowie Tumskim, bezpośrednio w sąsiedztwie Warty i majestatycznej katedry, na olbrzymiej plenerowej scenie wystąpi światowej sławy kwartet Il Divo. Koncert uświetni jubileusz 1050–lecia Archidiecezji Poznańskiej – pierwszego biskupstwa w Polsce.

Il Divo na wielkim jubileuszu w Poznaniu. Zobacz spot promujący koncertŹródło: Materiały prasowe
d2cu2wp
d2cu2wp

Grupę utworzył Simon Cowell, angielski łowca talentów, producent telewizyjny i juror programów "American Idol" i "Britain's Got Talent". Wstęp na koncert w przeważającej części będzie bezpłatny. Do sprzedaży trafią tylko bilety na miejsca numerowane pod sceną. Organizatorzy spodziewają się kilkunastu tysięcy osób. Zapowiada się fascynujące wydarzenie!

Oto zapowiedź występu Il Divo:

Zapowiada się zatem jedno z niewielu plenerowych wydarzeń muzycznych w Polsce w pięknym i charakterystycznym miejscu, które bez wątpienia mają nieporównywalnie większą magię aniżeli koncerty w halach, czy na stadionach.

- Zespół gościł już na nasze zaproszenie w Polsce trzykrotnie, wzbudzając nieskrywany entuzjazm. Jesteśmy pewni, że powrót kwartetu do naszego kraju po czterech latach przerwy spotka się z dużym zainteresowaniem, a koncert w ich wykonaniu pozostawi niezatarte wspomnienia, w znaczący sposób przyczyniając się do uświetnienia jubileuszu Archidiecezji Poznańskiej – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

W sprzedaży są bilety na numerowane miejsca siedzące w pobliżu sceny w cenie 170 zł (sektor A) i 120 zł (sektor B). Nabywać je można poprzez stronę eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

d2cu2wp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cu2wp