Trwa ładowanie...
d2c3mfb

Il Divo oczarowało seksapilem – pełna relacja z koncertu

Występy kwartetu Il Divo w Polsce zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Jednak po łódzkim koncercie zespół z pewnością zyskał nowych fanów. Zobaczcie relacje z koncertu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zespół lada dzień wystąpi na scenie w Arenie w Łodzi
Zespół lada dzień wystąpi na scenie w Arenie w Łodzi (Materiały prasowe)
d2c3mfb

Koncert Il Divo nie dość, że był on inny od wszystkich poprzednich występów, to towarzyszyło mu kilka zaskakujących momentów. Wszystkie znajdziecie w relacji wideo.

Zobacz też:

- To są proste zabiegi: czterech przystojnych facetów elegancko ubranych idzie po prostu po schodach. Niewiele się dzieje, ale emanują takim seksapilem, takim jakimś magnetyzmem... Coś fantastycznego! Aż żal stąd iść, bo taki człowiek rozedrgany w środku. Fantastyczne głosy i fantastyczny koncert - powiedziała jedna z fanek wychodząc w sobotę z Atlas Areny w Łodzi.

d2c3mfb

Zobacz też: Momentem przełomowym był 2012 rok. Polscy fani kochają Il Divo

Koncert Il Divo był piątym organizowanym przez Prestige MJM. Po raz pierwszy zespół przyjechał do Polski w 2012 r., również do Łodzi i po dwóch latach ponownie zjawił się w Atlas Arenie. W 2013 r. kwartetem zachwyciła się publiczność ERGO ARENY, a w zeszłym roku zespół oczarował Poznań na jubileuszu 1050-lecia utworzenie biskupstwa poznańskiego. Koncert 20 lipca 2019 r., znowu w Łodzi, był jednak szczególny.

d2c3mfb

Podziel się opinią

Share
d2c3mfb
d2c3mfb