Trwa ładowanie...
dld65gg
Muzyka

Il Volo już w trasie

"Byliście niesamowici!", "Sprawiliście, że moje serce znowu się uśmiecha", "Nigdy nie mam dość słuchania waszych głosów!" - to tylko niektóre komentarze amerykańskich fanów po pierwszych koncertach Il Volo w ramach ich światowej trasy Notte Magica Tour 2017. A co będą mówić polscy uczestnicy po występie Włochów w warszawskiej hali Torwar? Przekonamy się 26 czerwca, kiedy odbędzie się pierwszy koncert Il Volo w naszym kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Il Volo już w trasie
(Materiały prasowe)
dld65gg

Choć zespół Il Volo powstał niespełna osiem lat temu, tenorzy mają już za sobą 10 tras koncertowych. w tym jedną, na której gościnnie wystąpili u boku Barbry Streisland.. Kolejne turnée Włochów rozpoczęło się z początkiem marca tego roku Najpierw przystojnych tenorów mają szansę zobaczyć i posłuchać Amerykanie. Tour za oceanem włoski tercet operowo-popowy zainaugurował koncertem w Radio City Music Hall w Nowym Jorku. W ramach trasy pod nazwą Notte Magica Tour 2017, poświęconej Trzem Tenorom, zaplanowano ponad 40 występów, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Po pierwszym fantastycznym koncercie w Nowym Jorku, tercet Il Volo wystąpił już także m.in. w Filadelfii i Waszyngtonie, gdzie wywarł nie mniejsze wrażenie. Fani wprost oszaleli po ich brawurowych występach! "Byliście niesamowici!", "Sprawiliście, że moje serce znowu się uśmiecha", "Nigdy nie mam dość słuchania waszych głosów!", "Kocham Was!", "Wyglądacie olśniewająco na scenie!", "Jeden z najlepszych show, jakie kiedykolwiek widziałam! Śpiewaliście z głębi waszych serc, jesteście fenomenalni", "Świetny koncert! Dziękuję za wasze piękne głosy!" - to tylko niewielka próbka pełnych zachwytów komentarzy uczestników amerykańskich koncertów.

dld65gg

W czasie wieczorów z Il Volo publiczność usłyszała nie tylko arie operowe, ale także wielki przebój „Grande Amore”, który za każdym razem przyjmowany był wprost entuzjastycznie: "Tak się cieszę, że zaśpiewaliście tę piosenkę, kocham ją!", "To jest najpiękniejszy utwór o miłości!" - zachwycali się fani. Każdy z włoskich tenorów – Piero, Ignazio i Gianluca - wystąpił także solo oraz w duetach. Na trasie muzyków za oceanem przewidziano jeszcze m.in. Detroit, Chicago, Los Angeles, Las Vegas czy Miami.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Po amerykańskim turze, przyjdzie czas na występy Il Volo w Europie. Po zakończeniu włoskiej części trasy, a następnie europejskich koncertach m.in. w Wiedniu, Zurichu, Londynie, Hamburgu czy Moskwie, trio zamelduje się także w Warszawie. To będzie niezapomniany wieczór i muzyczne przeżycie dla fanów!

Koncert Il Volo zaplanowano 26 czerwca w warszawskiej hali Torwar. Organizuje go agencja Prestige MJM. Wejściówki na to wydarzenie można nabywać poprzez strony www.prestigemjm.com i eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dld65gg

Podziel się opinią

Share
dld65gg
dld65gg