Trwa ładowanie...

IL VOLO – niezbędnik koncertowy

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno-organizacyjnych związanych z koncertem Il Volo w hali Torwar, który odbędzie się 26 czerwca 2017 r.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

IL VOLO – niezbędnik koncertowyŹródło: Materiały prasowe
d385v5w

Rozpiska godzinowa:*
18:15 - Otwarcie bram hali Torwar
20:00 – IL VOLO

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Parkingi przy hali
Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny na ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł - 140 miejsc, przed stadionem Legii parking płatny ok. 50 miejsc – opłatę należy uiścić w parkomacie.

d385v5w

Dojazd
Lokalizacja hali Torwar pozwala na dogodny dojazd autobusem miejskim. Od ulicy Czerniakowskiej przystanek Torwar 03 – autobusy linii 141, 171, 185, dodatkowo od ulicy Łazienkowskiej przystanek Torwar 06 – autobusy linii 171 oraz od ulicy Solec przystanek Torwar 04 – autobusy linii 138, 141, 182, 185, 188.

Zakup biletów w dniu koncertu
Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu głównym od godziny 12:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W oraz D.

Gastronomia na koncercie
W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

d385v5w

Palenie papierosów na koncercie
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x, kamerek gopro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

Punkty medyczne
Podczas trwania koncertu Il Volo w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

d385v5w

Bankomaty
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia
W trakcie trwania wydarzenia szatnia będzie odpłatna – 2 zł za sztukę oraz 5 zł za plecak. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety
Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Stoisko z gadżetami będzie ulokowane w holu głównym przy wejściu na płytę.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d385v5w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d385v5w