Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
koncert
04-04-2017 14:30

Il Volo przed tournée po Europie. Odwiedzą także Warszawę!

13 koncertów w ciągu miesiąca, 25 utworów i kilkudziesięciotysięczna publiczność – tak wyglądały koncerty Il Volo w Stanach Zjednoczonych. Wyczerpujący tour dobiegł końca. Teraz trio czeka odpoczynek przed kolejnym etapem, tym razem europejskiej trasy Notte Magica Tour. 26 czerwca przystojnych Włochów usłyszeć i zobaczyć będzie można w warszawskiej hali Torwar.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Il Volo przed tournée po Europie. Odwiedzą także Warszawę!Źródło: Materiały prasowe
dsiwnvx

Podczas zaplanowanego oficjalnego touru po 14 miastach w Stanach Zjednoczonych, tylko jeden koncert został odwołany – w Bostonie. Na trasie zaś znalazły się m.in. Nowy Jork, Waszyngton, Detroit, Chicago, San Jose, Tampa, Miami czy Atlanta. W dwóch metropoliach czekały na widzów nie lada niespodzianki: w Los Angeles i Las Vegas z włoskim trio wystąpił sam Placido Domingo, jeden z największych współczesnych śpiewaków operowych. Iście gwiazdorskie przywitanie na scenie zgotował mu zarówno zespół, jak i publiczność. Mistrz zapowiedziany został chórem przez trio, a wkroczył na scenę w asyście burzy braw. Publiczność w tym czasie także powstała z miejsc. Owacjom nie było końca. Maestro nie tylko dyrygował orkiestrą, ale także śpiewał z Il Volo. Nie szczędził także słów uznania dla młodych muzyków. Pogratulował im pełnych sal na koncertach i udanej trasy. - To jest fantastyczne, że w XXI wieku tak młodzi mężczyźni kochają muzykę klasyczną i operową – powiedział Placido Domingo w czasie koncertu koncertu w Los Angeles.

��_ANGELO_TRANI Materiały prasowe
��_ANGELO_TRANI Źródło: Materiały prasowe

W repertuarze koncertów znalazły się zarówno klasyczne arie operowe, jak również neapolitańskie pieśni czy wzruszające Ave Maria. Publiczność wysłuchała również piosenek z musicali. Nie mogło zabraknąć takich hitów koncertowych, jak O' sole mio, pieśni Nessun Dorma czy osławionej już Grande Amore. W czasie koncertów zespół nawiązywał dobre relacje z publicznością, która śmiała się w ich zabawnych dialogów i żartów. Na scenie Il Volo prezentowało się nie tylko jako trio, ale także w duecie i solo. W sumie set listy liczyły 25 pozycji.

dsiwnvx

W czasie jednego z koncertów, w Miami, na Il Volo czekała nagroda od wytwórni Sony Music USA. Nagrania „Live from Pompeii” i „Grande Amore” doczekały się bowiem ponad miliona odtworzeń. Z tej okazji trio otrzymało podziękowanie i pamiątkowe płyty,

Ostatni występ w czasie amerykańskiej trasy odbył się 3 kwietnia w Atlancie. Teraz Il Volo czeka solidny odpoczynek. 21 kwietnia trio wznowi trasę. Tym razem będzie ich mogła wysłuchać publiczność w Europie. Pierwszy koncert na Starym Kontynencie, zespół zaplanował w Wiedniu, następnie w Zurichu i Brukseli. W maju trio będzie oklaskiwać rodzima publiczność. W swojej ojczyźnie Il Volo wystąpi w 13 miastach, a występy odbywać się będą zarówno w wielkich halach, jak również w starożytnych arenach i placach. Czerwiec to kolejne europejskie miasta na trasie Notte Magica Tour. Dla polskich fanów trzech śpiewaków najważniejszy będzie jednak koncert w Polsce.

Warszawski występ Il Volo odbędzie się 26 czerwca hali Torwar. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.
*Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. *

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dsiwnvx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsiwnvx