ycipk-4bkdgf

Il Volo – przedstawiamy spot promujący koncert

Włoskie trio kolejny raz zachwyci polską publiczność. Il Volo wystąpi 14 września w Arenie Gliwice. Zespół zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty „Musica”, ale z pewnością nie zabraknie także starszych nagrań. Przedstawiamy spot promujący koncert.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Il Volo – przedstawiamy spot promujący koncert
(Materiały prasowe)
ycipk-4bkdgf

Il Volo zaskarbiło sobie względy polskiej publiczności podczas dwóch poprzednich koncertów w Warszawie i Łodzi. Trio natychmiast nawiązało kontakt z publicznością, a końcówka obu występów była już jedną wielką imprezą! Piero, Ignazio i Gianluca wysyłali ze sceny buziaki fankom, robili sobie z nimi selfie i pozdrawiali je.

Zobacz wideo:

ycipk-4bkdgf

Wówczas prezentowali utwory z płyty "Notte Magica”, poświęconej Trzem Tenorom, choć nie zabrakło także innych hitów, w tym tego największego - "Grande Amore” z ponad 150. milionami wyświetleń na YouTube. Teraz chłopaki przyjadą z nowym materiałem, nagranym na krążku "Musica” i przebojem "Musica che resta”.

Zobacz też: Klasycznie czy popowo, razem czy osobno – brzmią świetnie!

Koncert Il Volo odbędzie się 14 września w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie można nabywać za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Na koncert zaprasza miasto Gliwice.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4bkdgf

ycipk-4bkdgf
ycipk-4bkdgf