Trwa ładowanie...
d183ssj

Il Volo z nowym repertuarem przyjedzie do Polski w najbliższą sobotę

Obchodzące w tym roku 10-lecie działalności włoskie trio Il Volo za kilka dni przyjedzie do Gliwic na jedyny koncert w tym roku. Zabrzmią utwory z nowej płyty "Musica” oraz największe przeboje, które na pewno porwą publiczność. Zapowiada się wieczór pełen wzruszeń, ale tym razem w nieco lżejszej formule.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trójka charyzmatycznych muzyków wkrótce odwiedzi Polskę
Trójka charyzmatycznych muzyków wkrótce odwiedzi Polskę (Materiały prasowe)
d183ssj

To będzie trzeci koncert Il Volo w Polsce. Pierwszy odbył się w warszawskim Torwarze dwa lata temu, a rok później - w Atlas Arenie w Łodzi. Występy obejrzało około 12 tysięcy osób. Wówczas prezentowane były utwory z krążka nagranego pamięci Trzem Tenorom "Notte magica”.

Tym razem jednak zespół wystąpi z nieco lżejszym, bardziej popowym repertuarem, co nie znaczy, że wokaliści odejdą zupełnie od swoich najpopularniejszych piosenek z poprzedniej trasy. Nie zabraknie też największych hitów, w tym popisowego "Grande amore”. Z okazji 10-lecia istnienia zespołu, na początku roku wydana została płyta "Musica” i utwory z tego krążka zaprezentuje trio podczas koncertu na Śląsku, m.in. "A chi mi dice” oraz "Musica che resta”.

Zobacz też: Il Volo na prestiżowych scenach świata

d183ssj

We włoskiej części trasy "Musica Tour” w lipcu Piero, Ignazio i Gianluca prezentowali się świetnie, a ich forma wokalna była wprost wyborna. Zwracali uwagę na to nie tylko fani, ale także obserwatorzy włoskiej sceny muzycznej. Wokaliści śpiewali również utwory solowe i jak zawsze mieli świetny kontakt z publicznością. Czy w Arenie Gliwice znowu usłyszymy zabawne "pani, paniowe” - jak zwracał się Ignazio Boschetto do polskiej publiczności podczas poprzednich koncertów?

Jedno jest pewne: to będzie wydarzenie pełne emocji i wzruszeń. Wprawdzie występ jest całkowicie siedzący, ale możemy być pewni, że publika poderwie się ze swoich krzeseł i śpiewać będzie razem ze swoimi idolami! O doskonałą atmosferę na widowni zadbają z pewnością także najbardziej zagorzali fani Il Volo, którzy już szykują zielono-biało-czerwoną akcję koncertową. Przy ladzie recepcyjnej prowadzona będzie sprzedaż gadżetów zespołu.

Zobacz też: Trzy różne osobowości - na scenie rozumieją się świetnie

Trzeci występ Il Volo w Polsce odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 września w Arenie Gliwice. Bramy do hali zostaną otwarte o godzinie 18:15, a sam koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety są jeszcze w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem www.prestigemjm.com. Na koncert w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice.

d183ssj

Podziel się opinią

Share

d183ssj

d183ssj