Trwa ładowanie...

Ile Kaczorowska bierze za godzinę nauki tańca? To prawdziwa fortuna

Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska jest bardzo sprawną businesswoman. Celebrytka spełniła niedawno swoje marzenie i otworzyła szkołę tańca. Oferta, oprócz zajęć grupowych, obejmuje również prywatne zajęcia z Kaczorowską. Jednak trzeba za nie naprawdę słono zapłacić.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ile Kaczorowska bierze za godzinę nauki tańca? To prawdziwa fortunaŹródło: ONS.pl, fot: Paweł Kibitlewski
d37tneq
d37tneq

Jak donosi "Fakt", godzinna lekcja tańca z serialową Bożenką kosztuje aż 900 złotych. Wygląda na to, że Kaczorowska oczekuje dużo większego honorarium niż jej koledzy po fachu.

- To niesamowicie wygórowana stawka, jeśli wziąć pod uwagę, że o wiele sławniejsi tancerze jak Rafał Maserak czy Stefano Terrazzino biorą za prywatne lekcje około 300-400 złotych - mówi "Faktowi" osoba ze środowiska tanecznego.

Aktorka oferuje też pakiety, dzięki którym za godzinę nauki tańca możemy zapłacić nieco mniej np. sześć lekcji kosztuje 4950 złotych, a dziesięć 7800 złotych. Trzeba przyznać, że nawet po "zniżce" są to bardzo duże kwoty.

d37tneq

- Agnieszka wie, że wzbudza emocje osób śledzących show-biznesowe doniesienia i postanowiła to wykorzystać, ceniąc się naprawdę wysoko - twierdzi informator "Faktu".

Aktorka zdaje sobie sprawę, że popularność może przeminąć, dlatego gdy jeszcze jest na fali, stara się zarobić jak najwięcej. Myślicie, że jej nazwisko przyciągnie bogatych klientów?

Zobacz też: Kaczorowska o własnej szkole tańca: "Ma się wyróżniać! Nie chcę masówki"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37tneq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37tneq