Trwa ładowanie...

Ile naprawdę mają wzrostu? Odpowiedzi są dość... zaskakujące

Marcin Prokop uchodzi za jedną najwyższych osób w polskim show-biznesie, z kolei na drugim biegunie często pozycjonuje się Jacka Braciaka. Ale ile ten ostatni naprawdę ma wzrostu? I jak na jego tle prezentuje się Bogusław Linda, Tomasz Karolak czy do niedawna partnerujący mu w "Mam Talent" Szymon Hołownia?

Ile naprawdę mają wzrostu? Odpowiedzi są dość... zaskakująceŹródło: ONS.pl
d4a4kgw
d4a4kgw

Po prawdziwych nazwiskach gwiazd filmu i telewizji, panieńskich nazwiskach celebrytek oraz pytań o to, ile mają wzrostu, przyszedł czas na panów. I tak jak w przypadku tego ostatniego quizu, zadanie, które dla was przygotowaliśmy, na pewno nie będzie należeć do najprostszych. Bo któż tak naprawdę wie, ile faktycznie wzrostu mają te największe gwiazdy męskiej części show-biznesu?

Ile w rzeczywistości gwiazdorzy ekranu, telewizji, a od niedawna również polityki mają wzrostu? Prawdę znają to tylko oni, my zaś posiłkujemy się danymi, które można znaleźć w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. Te wydają się na tyle prawdopodobne, że ani Jacek Braciak, ani Marcin Prokop, ani też Linda, Karolak, Hołownia czy Wojewódzki nie powinni pisać wniosków o sprostowanie. A wy, jak myślicie, kto z tej stawki jest najwyższy? I czy na pewno jest porzucony przez kandydata na prezydenta RP prowadzący show w TVN?

Koniecznie podzielcie się w komentarzach, ile punktów udało się wam zdobyć. Jeśli macie choć połowę poprawnych odpowiedzi, możecie być z siebie dumni.

d4a4kgw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a4kgw