Trwa ładowanie...
d20e6v8

Ile zarabia Podsiadło? Odpowiedź muzyka zaskoczyła Wojewódzkiego

We wczorajszym programie „Kuba Wojewódzki”, jednym z gości showman’a był Dawid Podsiadło, zaliczany do grona najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia. Padło pytanie o zarobki artysty – odpowiedź zaskoczyła Wojewódzkiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawida Podsiadło i Kasia Nosowska byli gośćmi wczorajszego programu Kuby Wojewódzkiego
Dawida Podsiadło i Kasia Nosowska byli gośćmi wczorajszego programu Kuby Wojewódzkiego (kuba.tvn.pl, Fot: kuba.tvn.pl)
d20e6v8

Wizyta Dawida Podsiadło u Kuby Wojewódzkiego zbiegła się z promocją jego nowej płyty zatytułowanej „Małomiasteczkowy”, która miała premierę 19 października. Na początku młody muzyk zaśpiewał odśpiewał tytułowy singiel w zupełnie nowej aranżacji, a następnie odpowiedział na serię pytań dziennikarza.

Kuba Wojewódzki, w jednym z pytań, odniósł się do zarobków artysty. Podsiadło, który dzięki swoim wypowiedziom dał się poznać jako wyjątkowo szczery i sympatyczny, wcale nie skrępował się, gdy padło pytanie, o to ile zarabia.

„Mam jakieś oszczędności. Mam na pewno jak na swój wiek i ilość pracy którą wkładam w to, jakby w codzienność, to mam za dużo pieniędzy. Tak o 80% za dużo. Dużo za dużo, ale dojdę do takiego momentu, kiedy to się wyrówna, bo przecież kiedyś przestanę zarabiać” –powiedział Podsiadło. „Myślę, że przede mną aktywnego życia zawodowego z 10 lat maks. To się dużo szybciej teraz zmienia wszystko, za dwa lata nie będę już wyprzedawał takich wielkich tras”- tłumaczył muzyk.

d20e6v8

Debiutancki, studyjny album Dawida Podsiadło zatytułowany „Comfort and Happiness” (ukazał się w maju 2013 r.) „okrył się diamentem” za sprzedaż ponad 150 tysięcy egzemplarzy. Jednocześnie uczynił z muzyka, jednego z najlepiej zapowiadających się wokalistów młodego pokolenia.

Trzeci krążek Podsiadło zatytułowany „Małomiasteczkowy” pojawił się w polskich sklepach 19 października. Promocji nowej płyty towarzyszy trasa koncertowa muzyka. Artysta zagra w pięciu miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Sopocie.

d20e6v8

Podziel się opinią

Share

d20e6v8

d20e6v8