Trwa ładowanie...

Ilona Felicjańska zaręczona!

Wielkie zmiany w życiu Felicjańskiej. Ilona musiała przejść długą drogę, by w końcu odnaleźć szczęście. Udało się! Była modelka jest zakochana i... zaręczona. Partner Ilony poprosił ją o rękę w niezwykle romantycznych okolicznościach.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ilona Felicjańska zaręczona!Źródło: ONS.pl
dcnl3yp
dcnl3yp

Felicjańska ma za sobą nieudane małżeństwo z Andrzejem Rybkowskim. Para rozstała się w 2012 roku po 12 latach związku. W tym samym czasie Ilona przyznała się do choroby alkoholowej. Z byłym mężem długo walczyła o opiekę nad dwójką synów.

Wydawało się, że ułoży sobie życie u boku kompozytora, Yossariana Malewskiego, ale to uczucie również nie przetrwało próby czasu. Kilka miesięcy temu zaczęła spotykać się z biznesmenem, Paulem Montaną. Niedawno para wybrała się do Paryża. Tam na Ilonę czekała niespodzianka.

Montana poprosił ukochaną o rękę na balkonie jednego z najbardziej luksusowych hoteli w Paryżu. Felicjańska dostała pierścionek wysadzany białym złotem i brylantami.

- Z ich pokoju było widać m.in. Luwr i wieżę Eiffla. Mimo że doba kosztuje tam 3 tys. euro, to Paul nie chciał oszczędzać. Wraz z Iloną spędził tam kilka dni - powiedział informator "Faktu".

dcnl3yp

Ilonie gratulujemy i życzymy wiele szczęścia!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dcnl3yp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcnl3yp