Trwa ładowanie...
dogi78n

Ilona Ostrowska całkiem naga na basenie. Aktorka zamieściła bardzo odważne zdjęcie

Aktorka wybrała bardzo oryginalny sposób, by złożyć życzenia z okazji Dnia Kobiet. Ostrowska wstawiła na Instagram zdjęcie w kompletnym negliżu i dodała wymowny podpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ilona Ostrowska pokazała się w całej krasie
Ilona Ostrowska pokazała się w całej krasie (ONS.pl)
dogi78n

- Kochane dziewczyny życzę nam siły, żebyśmy o sobie stanowiły, mówiły głośno i wyraźnie o swoich potrzebach. Spełniały swoje marzenia, dbały o siebie, wydawały hajs i "nie zapominały o swoich piersiach" - jak to Natalia Przybysz pięknie kiedyś napisała - wyznała Ostrowska na Instagramie.

- Ja nie zapomniałam, jak widać na załączonym obrazku i tego się będę trzymać. Czego i Wam życzę moje piękne - dodała aktorka, przypominając fankom o regularnych badaniach piersi.

Ilona Ostrowska wiedziała, jak skutecznie wzbudzić zainteresowanie wokół swojego apelu. Zamieściła zdjęcie znad basenu, na którym pozuje zupełnie naga. Intymne miejsca starała się ukryć pod dodanymi emotikonami.

Instagram.com

Gwiazda zrobiła sobie to odważne zdjęcie na Bali w trakcie nagrań do programu "Agent. Gwiazdy". Fotkę skomentowała jej koleżanka z programu Karolina Ferenstein-Kraśko.

dogi78n

- To była cześć kolejnego zadania! Wszystkie mamy takie zdjęcia wrzucamy po kolei... która następna? - napisała żona Piotra Kraśki (pisownia oryginalna).

Myślicie, że żartowała?

dogi78n

Podziel się opinią

Share

dogi78n

dogi78n