Trwa ładowanie...

Iluzjoniści z Broadwayu: Już niedługo w Trójmieście będzie działa się magia!

Po sukcesie w Krakowie, gdzie gwiazdy Iluzjonistów z Broadwayu oczarowały publiczność w lutym, spektakl powraca do Polski. Od 22 do 24 marca ERGO Arena zamieni się w miejsce, gdzie najbardziej znani mistrzowie magii po raz kolejny zadziwią polskich widzów.

Share
Iluzjoniści z Broadwayu: Już niedługo w Trójmieście będzie działa się magia!Źródło: fot. Photosounds.pl/Maciek
d5kxrwz

Iluzjoniści z Broadwayu to wydarzenie, które od czterech lat zapełnia ściany legendarnego teatru. Każda edycja cieszy się ogromną popularnością i zachwyca krytyków. Magia ma się w Stanach bardzo dobrze - o czym świadczy fakt, że jeden z Iluzjonistów, Shin Lim, wygrał “królewską” edycję America's Got Talent: The Champions, triumfując również w trzynastej edycji popularnego programu. Sądząc po entuzjastycznym przyjęciu wydarzenia w Krakowie, boom na tego rodzaju rozrywkę czeka nas również w Polsce.

Kogo zobaczymy na scenie ERGO Areny w marcu? Możemy spodziewać się prawdziwej śmietanki magicznego świata. Luis de Matos, prowadzący i najstarszy stażem na scenie (niedawno świętował 30-lecie występów w TV) powiedział podczas jednego z wywiadów, że ego najlepszych z najlepszych nie pozwala im występować razem - dlatego show jest unikatowe na światową skalę.

Jego część widowiska związana odnajdywaniem ładu w chaosie z udziałem publiczności była jedną z najczęściej dyskutowanych po krakowskich spektaklach. Dziennikarze i widzowie pytali: jak on to zrobił? Żeby spróbować się o tym przekonać, trzeba wybrać się do Trójmiasta i samemu wziąć udział.

Photosounds.pl/Maciek
Źródło: Photosounds.pl/Maciek

Na scenie nie zabraknie także Kevina James’a. Wynalazca podczas swoich segmentów na scenę zaprasza dzieci, które po wzięciu udziału w sztuczce często mają zapewnione wspomnienia na całe życie. Lewitujące kwiaty i pojawiające się znikąd płatki śniegu zachwycą nie tylko najmłodszych widzów!

d5kxrwz

Spektakl jest dostosowany do każdego widza - dlatego mogą go oglądać również najmłodsi widzowie, którzy wychodzą ze spektaklu tak samo zauroczeni, jak rodzice. Iluzjoniści z Broadwayu to najbardziej rodzinne wydarzenie, na jakie możecie się w tym roku wybrać. Krakowscy rekordziści po obejrzeniu piątkowego magicznego przedstawienia wybrali się na kolejne seanse również w sobotę i niedzielę!

Dla fanów mocnych wrażeń oraz klasycznych iluzji, sięgających Houdiniego tradycji stworzonym wydaje się być część show mistrza ucieczek, Andrew Basso. Niesamowity Włoch zostaje na oczach widzów skuty i wrzucony do zbiornika z wodą, walcząc z samym sobą i nieubłaganie płynącym czasem. Ten performance dosłownie wbija widza w fotel, kiedy widzi upływające sekundy i człowieka zamkniętego w wodnej celi. Mistrz ucieczek gościł już kilkukrotnie w Polsce - jego najbardziej znanym “występem” była popisowa ucieczka ze stołecznego komisariatu.

d5kxrwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5kxrwz
d5kxrwz