Trwa ładowanie...
d2kecvb

Instruktor z "My way" o Edycie Górniak: "Bardzo się za nią stęskniłem"

Choć od zakończenia emisji programu "My way" minął już ponad miesiąc, Edyta Górniak wciąż utrzymuje relację z jednym z instruktorów jazdy. Mężczyzna skomentował doniesienia o ich rzekomym romansie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Górniak i Dawid Zawadzki w programie "My way"
Edyta Górniak i Dawid Zawadzki w programie "My way" (Materiały prasowe)
d2kecvb

Gdy diwa trafiła pod opiekę Dawida Zawadzkiego, od razu zamiast na nauce jazdy skupiła się na flirtowaniu z młodszym mężczyzną. Zresztą on nie pozostawał jej dłużny, bezpośrednio przechodząc z nią na ty i zapinając jej bez pasy jak małej dziewczynce.

Sympatia tej dwójki przerodziła się w sukces. Edyta Górniak zdobyła prawo jazdy. Ekipa programu niedawno spotkała się na imprezie w jednym z warszawskich klubów. Paparazzi przyłapali gwiazdę w ramionach ulubionego instruktora. Przez cały wieczór nie odstępowali siebie na krok.

Zobacz: Edyta Góniak czule śpiewa swojemu instruktorowi jazdy

Mężczyzna nie raz wspominał, że uważa Edytę Górniak za piękną i zdolną kobietę. Zależało mu, aby ich dobre stosunki nie skończyły się wraz z końcem programu "My way".

d2kecvb

- Edi była jakiś czas temu na wyjeździe i bardzo się za nią stęskniłem. Szczerze mówiąc, jest teraz taki szum w mediach, że mogę powiedzieć tylko tyle, że jesteśmy dobrymi przyjaciółmi - powiedział Dawid Zawadzki w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Osoby z ich otoczenia dostrzegają jednak większy potencjał tej relacji.

- Edyta i Dawid po zakończeniu programu są ze sobą w stałym kontakcie, spotykają się. Ale za wcześnie jeszcze, żeby ogłaszać w mediach związek. Dawid się w niej zakochał, zwierza jej się ze swoich uczuć - zdradziła znajoma gwiazdy.

d2kecvb

Czyżby diwa stała się odporna na urok mężczyzny?

- To świetny chłopak. Edyta też to dostrzegła. Przedstawiła go swojemu synowi Allanowi. Dawid poznał go na planie programu, a potem często bywał u nich w domu. Panowie bardzo się polubili - donosi informator.

Edyta Górniak często mówi o tym, że wielokrotnie złamane serce nie pozwala jej na otwarcie się na nowe uczucie. Jednak ostatnio zaczęła zmieniać zdanie. Nawet bierze pod uwagę możliwość kolejnego zamążpójścia. To zasługa Dawida Zawadzkiego?

d2kecvb

Podziel się opinią

Share
d2kecvb
d2kecvb