Trwa ładowanie...
d299tza

Internauci twierdzą, że Julia Wieniawa nie przypomina siebie na zdjęciu. Zarzucają retusz

Wywiad na łamach "Vivy!" odbił się szerokim echem w mediach. Młoda aktorka potwierdziła w nim między innymi, że rozstała się z Antkiem Królikowskim. Internauci jednak zaczęli komentować zdjęcia, które ukazały się w magazynie. I nie są to komplementy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe zdjęcie wywołało skrajne komentarze.
Nowe zdjęcie wywołało skrajne komentarze. (ons.pl, Fot: ons.pl)
d299tza

"Te zdjęcia są tak retuszowane, że Julia nie wygląda na nich jak ona" - zauważa jedna z internautek. Nie brakuje jednak komentarzy, w których aktorkę nazywa się ideałem kobiety. Dość często fani sugerują zbyt dużą ingerencję grafika, który według nich nieco zakłamał rzeczywistość.

W sieci gwiazdy (nie tylko!) niemal zawsze muszą mierzyć się z hejtem i krytyką. Niektórzy sobie z tym zjawiskiem radzą dobrze, drudzy trochę mniej. Jak się okazało, Wieniawa czyta krytyczne opinie i czasami się nimi przejmuje. Ma jednak wsparcie najbliższych i twardo stąpa po ziemi.

- Mam emocje, uczucia. Złoszczę się, gdy czytam wyssane z palca informacje na mój temat. Mnie się albo bardzo lubi, albo nienawidzi - tłumaczyła w wywiadzie.

d299tza

Niektórzy widząc zdjęcie aktorki, którym sama się pochwaliła, pisali, że wygląda o wiele starzej niż w rzeczywistości. "Na tej fotce wyglądasz jakbyś miała 30 lat" - czytamy w komentarzach. "Najlepsze zdjęcie jakie dziś widziałam" - kontrują inni. Jedno jest pewne. Ile internautów, tyle opinii. Nic nie zmieni faktu, że Julia Wieniawa jest piękną kobietą!

Jak wam się podoba nowe zdjęcie?

d299tza

Podziel się opinią

Share

d299tza

d299tza