WP

Internauci twierdzą, że Julia Wieniawa nie przypomina siebie na zdjęciu. Zarzucają retusz

Wywiad na łamach "Vivy!" odbił się szerokim echem w mediach. Młoda aktorka potwierdziła w nim między innymi, że rozstała się z Antkiem Królikowskim. Internauci jednak zaczęli komentować zdjęcia, które ukazały się w magazynie. I nie są to komplementy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe zdjęcie wywołało skrajne komentarze.
Nowe zdjęcie wywołało skrajne komentarze. (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

"Te zdjęcia są tak retuszowane, że Julia nie wygląda na nich jak ona" - zauważa jedna z internautek. Nie brakuje jednak komentarzy, w których aktorkę nazywa się ideałem kobiety. Dość często fani sugerują zbyt dużą ingerencję grafika, który według nich nieco zakłamał rzeczywistość.

W sieci gwiazdy (nie tylko!) niemal zawsze muszą mierzyć się z hejtem i krytyką. Niektórzy sobie z tym zjawiskiem radzą dobrze, drudzy trochę mniej. Jak się okazało, Wieniawa czyta krytyczne opinie i czasami się nimi przejmuje. Ma jednak wsparcie najbliższych i twardo stąpa po ziemi.

WP

- Mam emocje, uczucia. Złoszczę się, gdy czytam wyssane z palca informacje na mój temat. Mnie się albo bardzo lubi, albo nienawidzi - tłumaczyła w wywiadzie.

Niektórzy widząc zdjęcie aktorki, którym sama się pochwaliła, pisali, że wygląda o wiele starzej niż w rzeczywistości. "Na tej fotce wyglądasz jakbyś miała 30 lat" - czytamy w komentarzach. "Najlepsze zdjęcie jakie dziś widziałam" - kontrują inni. Jedno jest pewne. Ile internautów, tyle opinii. Nic nie zmieni faktu, że Julia Wieniawa jest piękną kobietą!

Jak wam się podoba nowe zdjęcie?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP