Trwa ładowanie...
d36v2ak

Internauci zwrócili uwagę na usta Julii Wieniawy. "Efekt karykaturalny"

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jej Instagram pęka w szwach od nowych zdjęć, a internauci bacznie przyglądają się temu, co mogą zobaczyć na profilu celebrytki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Aktorka dała się w dyskusję z "fanami".
Aktorka dała się w dyskusję z "fanami". (ONS.pl)
d36v2ak

Chwali się wakacjami z ukochanym, nowymi stylizacjami czy też pokazuje kulisy pracy czołowej influencerki i aktorki. Co ciekawe, praktycznie każde zdjęcie budzi duże zainteresowanie. Tysiące polubień i setki komentarzy są tylko potwierdzeniem tego, że Julia jest teraz "na topie". Wieniawa szturmuje media spoęlcznościowe, a aktualnie obserwuje ją prawie milion (!) fanów.

Nawet zwykłe selfie wywołało "dyskusję" o jej ustach. Najwyraźniej temat musiał ją nieco zirytować.

d36v2ak

"Wygląda jakby były powiększone" - komentuje kąśliwie internautka. Wieniawa nie przeszła obojętnie obok takiej opinii. "Przynajmniej nie botox" - czytamy.
"Ale efekt ten sam - karykaturalny" - dogryzła na koniec "fanka".

"Ale wyjechałaś poza kontur ust szminką" - komentują inni. I to pewnie dlatego usta wydają się być po prostu większe.

Trzeba jednak zaznaczyć, że w sieci pojawia się mnóstwo hejtu, a negatywne komentarze są na porządku dziennym. Gwiazdy mierzą się z nimi niemal codziennie.

Widzieliście nowe zdjęcie Wieniawy?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36v2ak

Podziel się opinią

Share
d36v2ak
d36v2ak